[MAP] Interex by [M]e[N][D]e[S]â„¢

Započeo Mendes, Januar 03, 2017, 00:54:24 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.




Pozdrav svima opet ljudi,moje ime je Mendes, danas cu vam prikazati jednu modernu (unikatnu) mapu na podrucju Marine ( Los Santos ) , u pitanju je mapa Interexa , nadam se da ce vam se svideti,moja najnovija mapa,kao i novi prvi eksterijer neke firme ( da kazem marketa ). Da ne pricam dalje i opsirnije zelim samo jos nesto reci , a to je inspiracija, kako je nastala?
Saltao sam nesto po internetu i trazio neke super markete i odlucio sam se izmapati i napraviti novi moderni i unikatni eksterijer Interexa ( marketa ).Pa eto. Uzivajte i nadam se da ce vam se moj trud i rad svideti.



Video:Klik



Facebook Page:Klik




Uzivajte!



Poslednja Izmena: Januar 03, 2017, 00:58:32 PRE PODNE od Mendesâ„¢

Facebook Stranica:Klik!

Ekstra je mapa 10/10 ,jedino mozda lokacija nije bas pogodna za to jer je mapa dosta sarena a okolo sve u jednoj boji ali dobro

47

*

lijepo odraÄ'eno , koji objekat koristis za rubove(crno)?

Citat: Maxwellâ,,¢ poslato Januar 03, 2017, 00:58:23 PRE PODNE
Ekstra je mapa 10/10 ,jedino mozda lokacija nije bas pogodna za to jer je mapa dosta sarena a okolo sve u jednoj boji ali dobro

Hvala na oceni,samo zelim reci ako mislis da nije pogodna,zato sto je moj SA:MP ili ti GTA:SA teksturisan to jest poseduje posebne teksture ( Ghetto Teksture ) malo su cudne pa izmenjuju okolinu ali u suprotnom hvala na misljenju i na oceni!

Facebook Stranica:Klik!






10/10 ostavi se mapanja izbit ćeš nekom oči
-propo-

Citat: NapaćeniBošnjo poslato Januar 03, 2017, 14:17:33 POSLE PODNE
10/10 ostavi se mapanja izbit ćeš nekom oči
Hahaha hvala hvala,ma neka xd

Facebook Stranica:Klik!



Lokacija je promašaj čisti,sam objekat i dvorište je okej.
Mapper since 2k13.

Lokacija losa, mapa odlicna  :)
samo rejv i debele zene