[MAP] Fast Art (PD Gornja Garazica)

Započeo Mendes, Decembar 24, 2016, 12:55:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Objasnjenje:Posle celog dana i dosade (umiranja od dosade) dosao sam na ideju da odradim neku malu mapicu (PD Gornju Garazicu),vise kao neki Fast Art,cak sam i napravio kratak video klip i iskriptao neku "ogradu".U poslednje vreme me dosada ubija tako da ocekujte mnogo vise Fast Art-ova i mnogo vise edita u klipovima! Pozdrav vas Mendes!

Video:Klik!

Zamolio bih vas da udjete na link i da odgledate klip, i ako ste u mogucnosti ostavite subscribe i like :) Hvala!

Facebook Stranica:Klik!

Veoma lepo, dao si mi ideju da uradim neku mapu PD-a tako sa posebnim garazama za svako vozilo.  ;D
samo rejv i debele zene

Hvala nego ako mozes trebas mi nesto da me addas na facebooku. www.facebook.com/mendesmapper. Hvala :D

Facebook Stranica:Klik!




L3o

*

Ne vidim svrhu? Par objekata i tjt,ovde mi se iskreno nista ne svida,pa cak i modovi.
retired


Leo ovako,ja sam gore naveo da sam pravio iz dosade i da sam pravio mapicu cisto iz sprdnje,ako si ugledao komentare i da mi pisu da je dobro to je njihovo misljenje ako na to mislis,uglavnom jeste da je "low" ali cisto sam pravio onako iz dosade a i sami naziv klipa se zove "Fast Art" a sad se pitate zasto? Zato sto mi je palo na ideju da iskriptam kapiju i da vidim kako ce to ici posto sam prvi put to poceo raditi,te nisam imao ideju na cemu da to odradim pa sam napravio mapicu i ostavio je na ovaj sajt kako bi je ljudi videli i kako bi mogli izneti misljenje svoje na to moje delo.Sve u svemu drago mi je sto si izneo svoje misljenje i eto. :D :)

Facebook Stranica:Klik!