"Trebam nešto" - tema

Započeo Correlli, Jul 30, 2010, 15:11:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Trebao bi /carupgrade i /buy iz GodFather moda u dialog stilu  ;D

ja bi trebo Anti Ip onako kad upises bilo koji broj da ti umjesto njega bude zvjezdica da se nemoze reklamirat :)


Nick na balkan samp-u: andrej_ku
Ime na balkan samp-u [DW]Andrej[DW]
Sta trazite: Trazim jednu mapu na plazi ili ostrov ali da je ostrov stvarno dobar sa plaze mostove i vise zgrade a moze i neka mapa dobro uredjena na plazi

stvarno imas odlicne zahtjeve. sumnjam da ces takvo sta dobit. mozda bi trebao skinti neki gamemod i probat editirati.

Trazim: Dobrog mappera
Sta je potrebno: Javiti se meni na PP i poslati neke radove
Sta dobivate: Za sada nista,kasnije ce svakako nesto biti.

Izvinite ako sam postao na krivo mjesto!

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


Zlatan_Ibrahimovic

Moze li meni neko pomoci....

[Trazim:Nekog ko ce mi prevesti jedan mod,ako hoce da mi pomogne da mi posalje na PM poruku]
[Ime na forumu:Zlatan_Ibrahimovic]

jer moze neko da mi da neki TuT kako da naskriptam svoj DM server hvala unapred (tut mi mozete poslati na pm)

Trebam: Sunt s komandama, 3-4 tisuće redaka
Nick: [CH]Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠

Pozdrav ja sam pocetnik u skriptanju i samo znam da prevodim skripte... Pa bih hteo da vas zamolim ako mozete da mi date tutove: kako kreirati swat bazu (ili bilo koja baza lcn, yakuzza, pdswat sam uzeo kao primer) na neko mesto.. Znaci sve o tome ako nema tutova zamolio bih vas da mi napisete ako vam nije tesko.. I Da mi date tutove za kreiranje kuca i bizova...  Hvala punooo...  :)
Relax Zoneâ,,¢
IP: 188.138.112.32:7788


Trazim:
E ovako trazim neki Tutorial treba mi da nascriptam vozila za organizaciju/mafiu da samo oni mogu voziti. Ako neko moze da napravi TUT ili ako vec neki postoji (nisam ga nasao) da mi da link . Hvala

Treba mi [TUT] "Kako prebaciti gamemod sa 0.3a na 0.3b" Hvala

Ima neko nekakav body part detection, neda mi se s vektorima zezat a treba mi.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

nastoe

Citat: LordShigi poslato Septembar 03, 2010, 15:01:14 POSLE PODNE
Ima neko nekakav body part detection, neda mi se s vektorima zezat a treba mi.
Pa sta ne pitas imam ja Seif-ov INC