"Trebam nešto" - tema

Započeo Correlli, Jul 30, 2010, 15:11:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Jel moze neko da mi da link za download FilterScripte za ubacivanje mapa na server pwn i amx.

JusT

trebam sistem za kuce da je dobarr necu Stefanv i GarHouse!!!
Ovakav lijep mod zahtjeva lijepi sistem za kuce!!!!!

@Stefan izvoli http://gtamap.delux-host.com/converter/ ovo je konverter za mape, netrebas nikakve FS

@GaleB napravi svoj   ;)


e sad i ja nesto trebam: zanima me jel se moze fajla preimenovat, netko zahtjeva promjenu imena i utipka neku komandu, i sad ja hocu da se njegovi statsi(tj. .ini fajl) preimenuje u novo ime

jel se moze to?
Poslednja Izmena: Oktobar 01, 2011, 10:47:57 PRE PODNE od #marcus.

Registrirajte se na Pecalicu! (Rewards1 & Prizerebel tip stranice samo sto je ova za Balkan!) Molim preko ovog linka :)

Speedo & Fuel by #marcus.

Što se tiče skriptanja mogu vam pomoći sa manjim problemima, za nešto veliko me ne ispitujte!

pozz meni treba nesto kao komanda il sta vec da unisti vozila /v od igraca tj njegova privattna vozila kad on izadje sa servera dali ima neko nesto slicno tome mod je GTRP !!ja imam nesto al ne radi
new  vozilo[1];

vozilo[0] = PlayerInfo[playerid][pPcarkey];

if(vozilo[0] != 999)
{
      DestroyVehicle(vozilo[0]);
}

pomoc imam bug nemoze niko da kupi biz pise da ima biz molim vas pomozite kako to da resim.

dragan12

Citat: Stefan Seiz poslato Oktobar 01, 2011, 13:25:30 POSLE PODNE
pomoc imam bug nemoze niko da kupi biz pise da ima biz molim vas pomozite kako to da resim.
Dodas da kada se registruje da mu postavi id biza na default u tom tvom modu. Jer kod komande on ispituje ako je na default broju onda ce kupiti biz, a ako je razlicito od tog default broja onda ce mu reci da vec ima biz. Ili aj daj komandu pa cu ti reci tacno. Za ovo si mogao i temu da otvoris jer ovde ide ako nekome treba neka komanda,fs.

treba mi pomoc imam filterscriptu preko koje ubacujem mape iz mta ali ja konvertujem kodove i ubacim ali na serveru mi nigde nema te mape.

dragan12

Citat: Stefan Seiz poslato Oktobar 01, 2011, 18:03:27 POSLE PODNE
treba mi pomoc imam filterscriptu preko koje ubacujem mape iz mta ali ja konvertujem kodove i ubacim ali na serveru mi nigde nema te mape.
Ova tema ne sluzi za to.Procitaj prvu stranu prvi post
Otvori temu u ovom pdf sa ovim pravilima
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=11453.0

Treba mi mod BU link za download hvala

SoNNix