"Trebam nešto" - tema

Započeo Correlli, Jul 30, 2010, 15:11:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 39 gostiju pregledaju ovu temu.

to trazim i ja ali bezuspjesno...
â˜... â–,â–ƒâ–...▆▇█ G â–ˆ O â–ˆ F â–ˆ █▇▆â–...â–ƒâ–, â˜...

â–'█▀▀█ █▀▀█ █▀▀ ▀▀█▀▀ █▀▀█ █▀▀█
â–'â–ˆâ–'â–'â–' â–ˆâ–,,â–,,â–ˆ ▀▀█ â–'â–'â–ˆâ–'â–' â–ˆâ–,,â–,,â–€ â–ˆâ–'â–'â–ˆ
â–'â–ˆâ–,,â–,,â–ˆ â–€â–'â–'â–€ ▀▀▀ â–'â–'â–ˆâ–'â–' â–€â–'▀▀ ▀▀▀▀



dragan12

Citat: [CH] Hitmanâ,,¢ poslato Septembar 01, 2011, 13:51:42 POSLE PODNE
Kako napraviti, kada igrač upiÅ¡e neku komandu koja nepostoji, da izbaci poruku npr."Server: Upisali ste komandu koja nepostoji" ?  :)
Imas tut kako izmeniti:
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=21840.0


dragan12

Citat: Klujber poslato Septembar 01, 2011, 17:59:29 POSLE PODNE
Treba mi FS za pravljenje eventa InGame ako neko ima nek mi kaze ...:D
Vidi ovo mozda ovo moze da pomogne:
http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=3860

@Hitman
Pogledaj na kraj public OnPlayerCommandText ako ti je u strcmp mod ili kod komandi mozes tako raditi isto.

Citat: Gagi_Corleone poslato Septembar 02, 2011, 10:12:44 PRE PODNE
@Hitman
Pogledaj na kraj public OnPlayerCommandText ako ti je u strcmp mod ili kod komandi mozes tako raditi isto.

Meni nije niti izbacivalo ono "server:unknown command"....Pa sam dodao skroz na kraj onplayercommandtexta.. i radi.  ;D

Hvala na pomoći.  :)

OptX

Treba mi komanda /live za cnn u zcmd

Kako mogu da napravim da mi ip adresa od servera bude kao naprimer ime.hosting.rs:7777

â–º USKORO â—,,
•Reg/Log System [100%]•House System [80%]•Bizz System [50%] •Ownership system [90%] •Admin System [90%] •GM System [0%] •Stats System [100%] •Jail System [90%] •Job System [70%] •Event System [40%] •Bank System [60%] •Org/Mafije [35%] •Donator System [10%]
I najveci talenti gube se u neradu, zato nemoj traziti izgovor da ne znas nego naÄ'i resenje!

Kod hosta uneses DNS servere koje dobijes kod kupnje domene

Registrirajte se na Pecalicu! (Rewards1 & Prizerebel tip stranice samo sto je ova za Balkan!) Molim preko ovog linka :)

Speedo & Fuel by #marcus.

Što se tiče skriptanja mogu vam pomoći sa manjim problemima, za nešto veliko me ne ispitujte!




ee trebam skriptu za komandu /lideri , ubacio sam neke sa fruma ali bude puno errora. a ako bi neko mi pomogao da mi dadne.
Hvala :)

treba mi komanda za /pozoviwar ... imam cmd war, ali kada ju startam svi igraci jedne bande igraju... a ja zelim da igraju pozvani...

OptX

Treba mi komanda /live u zcmd za cnn. netko plss :'(

Citat: Enes_Sinanovic poslato Septembar 04, 2011, 16:15:31 POSLE PODNE
ee trebam skriptu za komandu /lideri , ubacio sam neke sa fruma ali bude puno errora. a ako bi neko mi pomogao da mi dadne.
Hvala :)

Zcmd ili strcmp?


Server IP: 193.192.58.82:7782
Forum: www.balkan-underline.info