"Trebam nešto" - tema

Započeo Correlli, Jul 30, 2010, 15:11:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 31 gostiju pregledaju ovu temu.

Probao sam tako maloprije da vidim oće li radit i radilo je..  :D
Ipak hvala na odgovorima..  :)

ma nije problem ako sam pomogao jer i meni nkead reba pomoc pa trazim od drugih a mozda i ja nekom pomognem

Moze mi ko pomoc kako da napravim war-arenu ?
Komandu /warprozovi
/warstart [IDbande1][IDbande2][vrijeme]
i da se igra negdje .. ja bi stavio checkpointe ..



Patrick

moze mi neko napravit za zakljucavanje HC-a da je automatski zakljucan i da samo ja mogu vozi i ta pise HC zakljucan vlasnik i ime vlasnika? molim bi kao neko ima vremena koristim noxicus mod gf edit :D

Citat: Patrick poslato Avgust 30, 2011, 11:02:26 PRE PODNE
moze mi neko napravit za zakljucavanje HC-a da je automatski zakljucan i da samo ja mogu vozi i ta pise HC zakljucan vlasnik i ime vlasnika? molim bi kao neko ima vremena koristim noxicus mod gf edit :D

samo da mi je znat sta je HC :/

Ovako ja imam kupovinu auta ali se mora uc u atu i onda /kupivozilo dali mi netko moze napravit da kada ujde u checkpoint da igracu posalje poruku "utipkaj /list da bi vidio listu vozila i kada utipka /list da mu se otvorilista nekih vozila i kada klikne po vozilu i izabere uredu da mu se vozilo pojavi na odredjenom mjestu i da mu naplati osim ako nema dovoljno para onda nemoze ! molim vas hitno je !
ako mi netko moze napravit molim vas
Imam server ali roditelji mi nedaju da ga hostiram pa ako neko oce da dojde evo forum
http://balkan-samp-roleplay.playogame.com/
a preko hamachi ide ovako
ID:balkansamproleplay
PASS:1234
RP server (mod nije moj ali je dobar za zabavu ) dojdite i izvidite

Citat: K4[Я]!K3 poslato Avgust 30, 2011, 17:24:41 POSLE PODNE
Citat: Patrick poslato Avgust 30, 2011, 11:02:26 PRE PODNE
moze mi neko napravit za zakljucavanje HC-a da je automatski zakljucan i da samo ja mogu vozi i ta pise HC zakljucan vlasnik i ime vlasnika? molim bi kao neko ima vremena koristim noxicus mod gf edit :D

samo da mi je znat sta je HC :/

Kucno vozilo...

Mirnas_Tajic

Zahtjev za TuT:
Vako ako neko moze da napravi TuT Anti Cheat posto je to svima potrebno i svi otvaraju teme pa imal neki dobrovoljac koji bi to ucinio?

Trebao bih skriptu u kojoj bi bilo ubaceno if isPlayerInCheckpoint, GetObjectPos i GetPlayerVehicleId, neznam kako bi to sve napravio. Ako su sva 3 uvjeta obavljena, neka se samo doda na kraju SendClientMessage. Hvala ;)

Trebao bih ako neko ima fs neku bandu mafiju sa svim potrebnim jer to nisam nigdje nasao .ako neko ima hitno mi treba npr kao pd neku fs sa svim komandama ....i bazom naravno

Citat: Mirnas_Tajic poslato Avgust 30, 2011, 23:43:36 POSLE PODNE
Zahtjev za TuT:
Vako ako neko moze da napravi TuT Anti Cheat posto je to svima potrebno i svi otvaraju teme pa imal neki dobrovoljac koji bi to ucinio?
Tesko da ce za to netko napsiati TuT...
Citat: JONY poslato Avgust 31, 2011, 22:40:41 POSLE PODNE
Trebao bih ako neko ima fs neku bandu mafiju sa svim potrebnim jer to nisam nigdje nasao .ako neko ima hitno mi treba npr kao pd neku fs sa svim komandama ....i bazom naravno
nesto ovako : http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=243474&highlight=gang

Citat: JONY na Danas u 22:40:41
Trebao bih ako neko ima fs neku bandu mafiju sa svim potrebnim jer to nisam nigdje nasao .ako neko ima hitno mi treba npr kao pd neku fs sa svim komandama ....i bazom naravno
nesto ovako : http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=243474&highlight=gang

da nesto ovako i pitanje gdje se ove bande snimaju sto ih napravi jel u gm ili...

Kako napraviti, kada igrač upiÅ¡e neku komandu koja nepostoji, da izbaci poruku npr."Server: Upisali ste komandu koja nepostoji" ?  :)

.

*

Ovako htio bih dvije komande komandu /aduty i /maketeam

Komande bi radile da se upise /aduty on/off i onda ide na admin duznost a /maketeam

/maketeam ID Admin/GameMaster Level

Posaljite samo primjer ja cu dalje edit

Tko zna neka mi posalje na PM
Poslednja Izmena: Septembar 01, 2011, 15:56:39 POSLE PODNE od LKOKZAJâ„¢

Treba mi FS za pravljenje eventa InGame ako neko ima nek mi kaze ...:D
Ex Yu Gaming Comunity [Otvorenje danas 9.7.2011 u 20:00 sati] IP servera:178.63.80.210:7892