"Trebam nešto" - tema

Započeo Correlli, Jul 30, 2010, 15:11:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 36 gostiju pregledaju ovu temu.

treba mi FS za pravljenje evenata iG... ako ima netko nek mi posalje.. pls..
â˜... â–,â–ƒâ–...▆▇█ G â–ˆ O â–ˆ F â–ˆ █▇▆â–...â–ƒâ–, â˜...

â–'█▀▀█ █▀▀█ █▀▀ ▀▀█▀▀ █▀▀█ █▀▀█
â–'â–ˆâ–'â–'â–' â–ˆâ–,,â–,,â–ˆ ▀▀█ â–'â–'â–ˆâ–'â–' â–ˆâ–,,â–,,â–€ â–ˆâ–'â–'â–ˆ
â–'â–ˆâ–,,â–,,â–ˆ â–€â–'â–'â–€ ▀▀▀ â–'â–'â–ˆâ–'â–' â–€â–'▀▀ ▀▀▀▀



Citat: Wattana poslato Avgust 16, 2011, 18:29:02 POSLE PODNE
treba mi FS za pravljenje evenata iG... ako ima netko nek mi posalje.. pls..

koristi trazilicu ali mislim da toga nema ovdje, vi se nebiste pomucili malo  ??? ??? sve bi da je samo IG samo kucate komande igotovo  ??? >:(

Potrazi na sa-mp forumu, ovdje nisam vidio takvu FS jos :-\



www.ekvador-samp.in.rs

Trazim pomocnog skriptera i mappere !!! sve na Ekvador forumu ;)

BIGG RESPECT: System32 â–º jednostavno car, nema mu ravnog, rado pomaze, sve zna.... jednostavno car, nekuzim kako je tako pametan, ali drago mi je da je i da mi pomaze, HVALA ! ;)

Citat: Gospodin poslato Avgust 30, 2011, 12:24:24 POSLE PODNE
Nema veze sto ima hiljadu takvih stvari bitno je da se ljudi trude !!!
Točnoooooo, razmislite malo o ovome ;)

vlado_plavsic

Treba mi sajt sa svim interiorima (naravno ako postoji)



Trebam savjet....mislio sam zapoceti raditi na noxicus modu---mozete li mi reci sve poznate bugove da vidim dal se isplati prebacivat stvari na taj mod.......
Trazim "Profesionalnog Skriptera" da mi napravi jednu stvar,cijena nebitna nek mi se javi na pm....trazim lika koji zna raditi ne nekog pocetnika

Citat: Ante_Street poslato Avgust 18, 2011, 00:51:07 PRE PODNE
Trebam savjet....mislio sam zapoceti raditi na noxicus modu---mozete li mi reci sve poznate bugove da vidim dal se isplati prebacivat stvari na taj mod.......

po meni je bolje da uzmes neki drugi mod npr gtarp i onda uzimas neke sisteme od noxicusa

imas podosta bugova...
Vratio sam se ponovo ocekjute novi server...

Trebam FS za autosalon te /V system. Da bude bez bugova i da bude za GF mod. Hvala ;)

Citat: user32 poslato Avgust 17, 2011, 13:34:23 POSLE PODNE
Citat: Wattana poslato Avgust 16, 2011, 18:29:02 POSLE PODNE
treba mi FS za pravljenje evenata iG... ako ima netko nek mi posalje.. pls..

koristi trazilicu ali mislim da toga nema ovdje, vi se nebiste pomucili malo  ??? ??? sve bi da je samo IG samo kucate komande igotovo  ??? >:(

Potrazi na sa-mp forumu, ovdje nisam vidio takvu FS jos :-\
Omg pa da ima na ovom forumu naso bih..al nema a na SAMP forumu su izbrisali link pa reko ako neko ima kod kuce da uploaduje i da mi ga da :)
Nestavljaj tako ogromne potpise i tako gadne...

potpis brate na to... ako uspije ili ako neko ima nek mi posalje... treba mi...
â˜... â–,â–ƒâ–...▆▇█ G â–ˆ O â–ˆ F â–ˆ █▇▆â–...â–ƒâ–, â˜...

â–'█▀▀█ █▀▀█ █▀▀ ▀▀█▀▀ █▀▀█ █▀▀█
â–'â–ˆâ–'â–'â–' â–ˆâ–,,â–,,â–ˆ ▀▀█ â–'â–'â–ˆâ–'â–' â–ˆâ–,,â–,,â–€ â–ˆâ–'â–'â–ˆ
â–'â–ˆâ–,,â–,,â–ˆ â–€â–'â–'â–€ ▀▀▀ â–'â–'â–ˆâ–'â–' â–€â–'▀▀ ▀▀▀▀



Napravim labele i one su mi nesto prozirne, na drugim serverima sam vidjao da imaju ko crni obrub, kak to napravim?


Registrirajte se na Pecalicu! (Rewards1 & Prizerebel tip stranice samo sto je ova za Balkan!) Molim preko ovog linka :)

Speedo & Fuel by #marcus.

Što se tiče skriptanja mogu vam pomoći sa manjim problemima, za nešto veliko me ne ispitujte!

Citat: Narco_VK poslato Avgust 18, 2011, 11:39:51 PRE PODNE
Citat: Ante_Street poslato Avgust 18, 2011, 00:51:07 PRE PODNE
Trebam savjet....mislio sam zapoceti raditi na noxicus modu---mozete li mi reci sve poznate bugove da vidim dal se isplati prebacivat stvari na taj mod.......

po meni je bolje da uzmes neki drugi mod npr gtarp i onda uzimas neke sisteme od noxicusa

imas podosta bugova...

Ma imam ja LARP editovao sam ga,al jbt ovaj ima super ucitavanje bizeva kuca dok mome treba gmx il upload da se izmjeni naziv biz-a il reket dade nekome...eto samo radi toga sam mislio preci na noxicus mod
Trazim "Profesionalnog Skriptera" da mi napravi jednu stvar,cijena nebitna nek mi se javi na pm....trazim lika koji zna raditi ne nekog pocetnika


[quote author=[B-City] Petar Pan link=topic=10788.msg225305#msg225305 date=1313682729]
Trebam speedo
[/quote]
http://balkan-samp.com/forum/index.php?board=13.0
ima ihkoliko zelis...

Citat: [CYRP] SpaMaster poslato Avgust 18, 2011, 14:14:40 POSLE PODNE
Trebam FS za autosalon te /V system. Da bude bez bugova i da bude za GF mod. Hvala ;)

Za ownership si uzmi ivexov ;) nema bugova, odlican je ;)



www.ekvador-samp.in.rs

Trazim pomocnog skriptera i mappere !!! sve na Ekvador forumu ;)

BIGG RESPECT: System32 â–º jednostavno car, nema mu ravnog, rado pomaze, sve zna.... jednostavno car, nekuzim kako je tako pametan, ali drago mi je da je i da mi pomaze, HVALA ! ;)

Citat: Gospodin poslato Avgust 30, 2011, 12:24:24 POSLE PODNE
Nema veze sto ima hiljadu takvih stvari bitno je da se ljudi trude !!!
Točnoooooo, razmislite malo o ovome ;)