"Trebam nešto" - tema

Započeo Correlli, Jul 30, 2010, 15:11:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 23 gostiju pregledaju ovu temu.

nemoze ti niko to napraviti jer neznamo tvoje ogr, odnosno ideve i varijale

i ovako otprilike ide

forward SetPlayerSpawn(playerid)
pulic SetPlayerSpawn(playerid)
{
if(IsPlayerJail....
if(pRank itd.
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: System32 poslato Jun 27, 2011, 11:47:42 PRE PODNE
nemoze ti niko to napraviti jer neznamo tvoje ogr, odnosno ideve i varijale

i ovako otprilike ide

forward SetPlayerSpawn(playerid)
pulic SetPlayerSpawn(playerid)
{
if(IsPlayerJail....
if(pRank itd.

Nezz u meni je sve cudno if(PlayerInfo[playerid][pSpawn] == 3)
if(PlayerInfo[playerid][pSpawn] == 2)
Pa se spawnovi od org/bandi ponavljaju po 3x....spavn za familiy uopce nepostoji kad idem /spawnchange sve je zbrkano
Nezz ako imas bilo kakav spawn s onim stvarima koje sam prethodno napisao pa mi daj lako cu ja editovat sto nevalja jer ovaj trenutni je katastrofa
Trazim "Profesionalnog Skriptera" da mi napravi jednu stvar,cijena nebitna nek mi se javi na pm....trazim lika koji zna raditi ne nekog pocetnika

pa imas pFamily ili kako ti je vec i tako radis
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Moze mi neko dati svoj streamer,da je neki dobar.Meni je streamer valjao sve do jucer.Ja restart server,udjem kad ono pola objekata se ne vidi tj. nema ih uopste.Ubacio sam ovaj streamer : http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=8096.0 ali isto je.Mislim da sam njega vec imao.Pa ako neko ima dobar streamer da mi posalje.Ne znam vise sta da radim...
Respect : [TG]$--L84S--$,System32,[BD]Gagi_Corleone

Citat: Darko_Brate poslato Jun 27, 2011, 13:04:51 POSLE PODNE
Moze mi neko dati svoj streamer,da je neki dobar.Meni je streamer valjao sve do jucer.Ja restart server,udjem kad ono pola objekata se ne vidi tj. nema ih uopste.Ubacio sam ovaj streamer : http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=8096.0 ali isto je.Mislim da sam njega vec imao.Pa ako neko ima dobar streamer da mi posalje.Ne znam vise sta da radim...
Klikni me!
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: System32 poslato Jun 27, 2011, 13:15:16 POSLE PODNE
Citat: Darko_Brate poslato Jun 27, 2011, 13:04:51 POSLE PODNE
Moze mi neko dati svoj streamer,da je neki dobar.Meni je streamer valjao sve do jucer.Ja restart server,udjem kad ono pola objekata se ne vidi tj. nema ih uopste.Ubacio sam ovaj streamer : http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=8096.0 ali isto je.Mislim da sam njega vec imao.Pa ako neko ima dobar streamer da mi posalje.Ne znam vise sta da radim...
Klikni me!

TOOOOO MACKOOOO TO MI TREBAAA :D Hvalaa <3
Poslednja Izmena: Jun 28, 2011, 10:31:50 PRE PODNE od Darko_Brate
Respect : [TG]$--L84S--$,System32,[BD]Gagi_Corleone

Citat: System32 poslato Jun 27, 2011, 12:54:13 POSLE PODNE
pa imas pFamily ili kako ti je vec i tako radis
Ma to je sve zbrkano nista nevalja....ako mi mos sastaviti spawn za 16 org bilo koji id
i random spawn civila bio bi ti zahvalan
Poslednja Izmena: Jun 28, 2011, 00:47:21 PRE PODNE od Ante_Street
Trazim "Profesionalnog Skriptera" da mi napravi jednu stvar,cijena nebitna nek mi se javi na pm....trazim lika koji zna raditi ne nekog pocetnika

Treba komanda /naruci to je ono za kafic,i ako moze malo objasnjenje kako se ubacuje.Nadam se da treba samo izmjeniti kordinate?
Respect : [TG]$--L84S--$,System32,[BD]Gagi_Corleone




native CreateDynamicObject(modelid, Float:x, Float:y, Float:z, Float:rx, Float:ry, Float:rz, worldid = -1, interiorid = -1, playerid = -1, Float:distance = 200.0);
Poslednja Izmena: Jun 28, 2011, 21:22:10 POSLE PODNE od |SX:RPG| K4[Я]!K3

Momci, treba mi pomoc,kako da sacuvam tuniranje auta ,znaci kad se nabudzi da  tako i ostane...Koju komandu da ubacim? Molim vas pomozite mi! :)

Citat: Mimi CG poslato Jun 28, 2011, 20:58:33 POSLE PODNE
Momci, treba mi pomoc,kako da sacuvam tuniranje auta ,znaci kad se nabudzi da  tako i ostane...Koju komandu da ubacim? Molim vas pomozite mi! :)

nadji FS na SAmp forumu SAve Tuning ...pa ce sam spremati tuning a mozes ga skinuti sa /unmodcar
//

 jel mi neko moze ovu komandu prebacit u strcmp ja sam probavo ali uvijek mi na serveru SERVER: unkown command

CMD:refuel(playerid, params[])
{
if(IsPlayerInAnyVehicle(playerid))
{
    if(IsAtGasStation(playerid))
    {
        new
            aFuel;

if(sscanf(params, "i", aFuel)) return SendClientMessage(playerid, 0xEFEFF7AA, "{FFFFFF}Koristi:{AADD00} /refuel <koliko litara>");
else
{
    new
        fPrice = aFuel * StateData[FuelPrice];

if(GetPlayerCash(playerid) >= fPrice)
{
    new
        FuelLimit,
        vID = GetPlayerVehicleID(playerid);

if(IsACar(vID)) FuelLimit = 40;
else if(IsABike(vID)) FuelLimit = 15;
else if(IsATruck(vID)) FuelLimit = 65;
else FuelLimit = 35;

if(FuelLimit >= (aFuel + vFuel[vID]))
{
    TakePlayerCash(playerid, fPrice);
    vFuel[vID] = vFuel[vID] + aFuel;

    for(new b = 1; b < MAX_BIZZS; b++)
    {
        if(IsPlayerInRangeOfPoint(playerid, 12.0, BizzData[b][bXEnter], BizzData[b][bYEnter], BizzData[b][bZEnter]))
{
    BizzData[b][bAccount] += fPrice;
    break;
}
    }
}
else
{
new
    pMsg[69];

    format(pMsg, sizeof(pMsg), "U vase vozilo ne stane toliko goriva. U vase vozila stane max.: %i L", FuelLimit);
    SendClientMessage(playerid, COLOR_RED, pMsg);
}
}
else SendClientMessage(playerid, COLOR_RED, "Nemas dovoljno novaca da kupis toliko litara goriva.");
}
}
else
{
    SendClientMessage(playerid, 0xFF0000AA, "Moras biti na benzinskoj stanici da napunis vozilo gorivom.");
}
}
else
{
    SendClientMessage(playerid, 0xFF0000AA, "Moras biti u vozilu da koristis ovu komandu.");
}
return 1;
}
Vratio sam se ponovo ocekjute novi server...