"Trebam nešto" - tema

Započeo Correlli, Jul 30, 2010, 15:11:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 27 gostiju pregledaju ovu temu.

Citatbas kao na CroHerzi
procitaj prvo pravila!
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Evo editovao sam :S:S nisam vidio :S  :(

Citat: [Balcanium]Gagi_Corleone poslato Jun 17, 2011, 19:12:32 POSLE PODNE
Citat: Eazy_E poslato Jun 17, 2011, 19:10:00 POSLE PODNE
Citat: [LYG] $--L84S--$ poslato Jun 17, 2011, 00:30:52 PRE PODNE
Citat: Eazy_E poslato Jun 16, 2011, 23:21:58 POSLE PODNE
treba mi neki sistem  kupovinu hrane pickup npr sa dilogom
dijaetalna hrana
i obicna hrana
npr ima supa cokolada i tako to sve trazio sam na forumu nista ni slicno nisam naso :) hvala ako mi pomognete :)
Radije sam kreni pravit tako nesto napravis si trgovinu ili gdje vec tzelis da ti bude za kupit napravis na komandu ili da ako pprode da mu se otvori dialog onda ides dalje i pravis da izabere Cokolada itd..
Napravis kada izabere jedno od toga da mu dadne health +10 ili koliko zelis oduzme pare i napravis ako zelis animaciju kao da jede. Eto ga savjet  ;)
Budes li imao problemma erora ili nesto pitas  :D
Kad bi ja to znao :D
Posalji mi na PM kordinate gde hoces da moze da kuca npr. /buy i reci koja hoces komanda i ja cu ti dati primer kako da uradis na neki nacin uradicu ti par stvari pa ces videti ;)

EDIT:
Evo ovako na brzaka sam uradio nesto:
Evo komanda samo stavi koradinate x,y,z
if(strcmp(cmdtext, "/kupi", true) == 0)
{
if (!IsPlayerInRangeOfPoint(playerid, 2.0,x,y,z))//Ovo je da proverava da li se igrac nalazi van toga mesta
{
        SendClientMessage(playerid, 0xCC0000FF, "[{F81414}Stavi ime servera ili tako nesto{C3C3C3}]: Morate se nalaziti u prodavnici da bi kupili nesto!");//Ako je van da mu salje ovo
       }
ShowPlayerDialog(playerid,101,DIALOG_STYLE_LIST ,"Korpa","Cokolada\nVruca supa","Odaberi","Odustani");//Ovo je dialog ti dodaj jos
return 1;
}

Onda ostaje ti samo dialog da ti izbaci njega stavljas pod public OnDialogResponse ako nesto vec imas definisano onda ti ukloni odavde:
new sendername[MAX_PLAYER_NAME];
GetPlayerName(playerid, sendername, sizeof(sendername));
new Float:pheal;
new string[128];
if(dialogid == 101)//Ovo je dialogid 101 koji smo stavili u komandi
 {
  if(response)
{
if(listitem == 0)//Ovo je ako izabere prvo pa onada za drugo ide 1
{
SafeGivePlayerMoney(playerid, -50);//Sa ovim oduzima igracu $50
SetPlayerHealth(playerid, pheal+25);//Sa ovim dodaje igracu 25 helti
ApplyAnimation(playerid,"FOOD","EAT_Burger",4.1,0,1,1,0,1);//Sa ovim mu stavlja animaciju
GetPlayerName(playerid, sendername, sizeof(sendername));
format(string, sizeof(string), "* %s jede cokoladu i umazao se.", sendername);//Sa ovim izbacuje da igrac jede cokaladu i stavlja njegovo ime
ProxDetector(30.0, playerid, string, COLOR_PURPLE,COLOR_PURPLE,COLOR_PURPLE,COLOR_PURPLE,COLOR_PURPLE);//Ovo je da salje poruku u radiusu od 30
}
if(listitem == 1)
{
SafeGivePlayerMoney(playerid, -40);
SetPlayerHealth(playerid, pheal+25);
ApplyAnimation(playerid,"FOOD","EAT_Burger",4.1,0,1,1,0,1);
GetPlayerName(playerid, sendername, sizeof(sendername));
format(string, sizeof(string), "* %s srce vrucu supu.", sendername);
ProxDetector(30.0, playerid, string, COLOR_PURPLE,COLOR_PURPLE,COLOR_PURPLE,COLOR_PURPLE,COLOR_PURPLE);
}
}
return 1;
}

Ti dodaj ostatak ;)
Brate uradio sam al mi neradi :'( nit prikazuje errore nit radi :"(((((

Trebam TextDraw editor sve sam pretrazio i nigdje ga nema :'( :'( :'(
Doso sam na selo,
Tu kod moga dede..
Ovaj vidim ekstra ribu, Znaci kako sarmu jede..
Sazno da je Mara, Jedan fetis ima..
Kada cuva krave,Ona voli da ga prima.
Cujem u daljini kako krava muce,
Poce mene Mara za stojka tu da vuce.
Udri Stojko jako, znam da nije lako,
Ja sam sitne gradje zato ti je sladje.....

REF.. 2x

Kuku lele,kuku lele,
Ima glavu kao tele..
Kuku lele,lele kuku,
Imam papke mesto ruku..

Pogledo na sat, podne vec je bilo,
Eto moje Mare, sede mi u krilo..
Kaze da me zeli da za stojkom zudi..
Vidim da je vrela dok joj diram grudi..
Malu dok sam diro, tele vec je jelo..
Tad povika baba Maro vrati se u selo..
Iza babe ide jetrva pa tele..
Necu da se zenim alo Maro ko te j***.....???

REF.. 2x

Kuku lele,kuku lele,
Ima glavu kao tele.. Kuku lele,lele kuku, Imam papke mesto ruku....


Trebam nekakav dobar RP gamemode,da je radnja LS.Skoro sve gamemodove sa ovog foruma sam skinuo i neki ne rade,neke ne znam pokrenuti (one preko MYSQL) a svi ostali imaju barem 1 bug.Ako ima neko gamemode da mu ne treba da mi posalje :/ nasao sam extra GM factiongame ali su auta izmjesana.Nasao sam cak tut kako da sredim taj bug ali nisam ja za to...Tako da,ne znam sta da radim a GM mi treba HITNO!
Respect : [TG]$--L84S--$,System32,[BD]Gagi_Corleone

Citat: Darko_Brate poslato Jun 21, 2011, 00:26:56 PRE PODNE
Trebam nekakav dobar RP gamemode,da je radnja LS.Skoro sve gamemodove sa ovog foruma sam skinuo i neki ne rade,neke ne znam pokrenuti (one preko MYSQL) a svi ostali imaju barem 1 bug.Ako ima neko gamemode da mu ne treba da mi posalje :/ nasao sam extra GM factiongame ali su auta izmjesana.Nasao sam cak tut kako da sredim taj bug ali nisam ja za to...Tako da,ne znam sta da radim a GM mi treba HITNO!

Tesko ces naci niko nece uraditi skriptu sve savrseno na njoj i okaciti je :/ potrudi se da ispravis par bugova i eto
//

Treba mi ispravan sistem za lecenje u polnici posle ubistva ako ima ko d ami da :)) hvala unapred..(a da nema bagova)

Citat: Darko_Brate poslato Jun 21, 2011, 00:26:56 PRE PODNE
Trebam nekakav dobar RP gamemode,da je radnja LS.Skoro sve gamemodove sa ovog foruma sam skinuo i neki ne rade,neke ne znam pokrenuti (one preko MYSQL) a svi ostali imaju barem 1 bug.Ako ima neko gamemode da mu ne treba da mi posalje :/ nasao sam extra GM factiongame ali su auta izmjesana.Nasao sam cak tut kako da sredim taj bug ali nisam ja za to...Tako da,ne znam sta da radim a GM mi treba HITNO!
Imas onaj novi Faction objavljen tamo ja msm da nije nista pomijesano od ideva onda imas jos par dobrih BU.

Trebam dozvolu od vlasnika T-City ako mi da da postavim GM

To nema veze sa ovim procitaj sta je autor teme napisao u prvom postu i da ovo je razgovor u vezi Pawn skriptanja

treba mi komanda za /buygun u onim ammunation shopovima u ZCMD! hvlaa unaprijed
Poslednja Izmena: Jun 22, 2011, 09:56:39 PRE PODNE od [BR] Bedi


Citat: [UG] SpaMaster poslato Jun 22, 2011, 19:57:05 POSLE PODNE
Trebam komandu /sviclanovi za lidere, ima li tko ?
Imas nadji u obicnom gm-u imas komandu /members ako si to mislio ?

Trazim samp id interiore plz na pm mi posaljite ih