"Trebam nešto" - tema

Započeo Correlli, Jul 30, 2010, 15:11:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 28 gostiju pregledaju ovu temu.

trebam define broja 1
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √


trebam onu komandu /v ali kad stvoris 2 vozila da onaj prvi nestane, jel ima neko to ?

Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Da li neko moze da mi objasni na PM ili ovdje... kako mogu da napravim Bizz za Mehanicare npr..imam uradjen posao i sve..Koristim Ravens


trebam komandu /changemode da mogu na serveru promjeniti gamemode, znam da ima rcon ali mi treba ovako.....
Poslednja Izmena: Maj 20, 2011, 18:26:21 POSLE PODNE od M@rio

vidio sam ja u jednom modu ako nadem dam ti
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Da li negdje ima tut, ili ako moze neko da mi objasni kako da napravim Bizz od Posla nekog...Unapred Hvala :)

jel ima neko onu komandu /v ali kad stvoris dve auta prvo da nestane ?

Citat: [MRP i CH:FR] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato Maj 23, 2011, 15:20:13 POSLE PODNE
Za TDM skriptu trebam da kada igrac bude ubio nekoga,da mu se doda 1000$ i +1 kill u statsima,i u skoru na <TAB> , i trebam isto to za smrti,ali da mu se u statsima u smrti doda +1 , i da mu se oduzme 500$.
Nadji u TuT-orijal sekciji ima jedan takav tut!

Imas OnPlayerDeath, tu imas GetPlayerScore, killerid, i stavis +1

aj ako ne uspes dacu ti ceo kod

+ dodas GivePlayerMoney(killerid, 1000);
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Ovako, imal kakav tutorial da se napravi kao ono na CroHerze na pocetku sto dolazi kao na SP..
Poslednja Izmena: Maj 25, 2011, 10:16:24 PRE PODNE od GeForce Vega

Citat: GeForce Vega poslato Maj 25, 2011, 10:16:03 PRE PODNE
Ovako, imal kakav tutorial da se napravi kao ono na CroHerze na pocetku sto dolazi kao na SP..

Intro. ?

To su ti sve textdraw-ovi... + timeri

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=117851&highlight=textdraw
Poslednja Izmena: Maj 25, 2011, 10:33:47 PRE PODNE od мσмαк. ^ [5].
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265