"Trebam nešto" - tema

Započeo Correlli, Jul 30, 2010, 15:11:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 29 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: PavleD poslato Maj 14, 2011, 20:15:04 POSLE PODNE
Citat: [AG] System32 poslato Maj 14, 2011, 15:05:08 POSLE PODNE
Citat: PavleD poslato Maj 14, 2011, 15:03:57 POSLE PODNE
Citat: [AG] System32 poslato Maj 14, 2011, 15:01:13 POSLE PODNE
pa ima tutova na forumu za orge, sammo trebas ici na trazilicu
Znaci ja napravim licencere kao obicnu organizaciju, a kasnije kako da namjestim taj sistem polaganja i to .. ?
napravis kao orgu, a za dalje nean pojma, ne bavim se sa RPom modovima
E ovako nasao sam na jednom GM-u licencere (GM je na engleskom..) Sada kako da licencere prebacim u svoj gm ?
Pomoc javite se na pm sada da ne postujem link ovdje !
Hvala
pa ono sto ia u tom modu za licencere kopiraj u svoj :S
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

PavleD

Citat: [AG] System32 poslato Maj 14, 2011, 20:16:48 POSLE PODNE
Citat: PavleD poslato Maj 14, 2011, 20:15:04 POSLE PODNE
Citat: [AG] System32 poslato Maj 14, 2011, 15:05:08 POSLE PODNE
Citat: PavleD poslato Maj 14, 2011, 15:03:57 POSLE PODNE
Citat: [AG] System32 poslato Maj 14, 2011, 15:01:13 POSLE PODNE
pa ima tutova na forumu za orge, sammo trebas ici na trazilicu
Znaci ja napravim licencere kao obicnu organizaciju, a kasnije kako da namjestim taj sistem polaganja i to .. ?
napravis kao orgu, a za dalje nean pojma, ne bavim se sa RPom modovima
E ovako nasao sam na jednom GM-u licencere (GM je na engleskom..) Sada kako da licencere prebacim u svoj gm ?
Pomoc javite se na pm sada da ne postujem link ovdje !
Hvala
pa ono sto ia u tom modu za licencere kopiraj u svoj :S
Razumes da sam pocetnik. Znam da trebam da kopiram ali kako nznm. Ucim, ako neznas ili neces da mi odgovoris, nemoj tako da pricas,
Ko zna da mi pomogne, bio bih zahvalan ..

Trebam tut kako prebacit sa 0.3b scriptu na 0.3c HITNO MI JE

imas sve na forumu, kopiras sve fajlove osim samp-server.exe announce.exe i npc.exe
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

SoNNix

evo trebam jednu veliku uslugu da mi recete sta se sve na cpanelu nalazi u scriptfiles i da mi kazete.cpanel je ovaj u kurcu(oprostite na izrazu) od onih fileova treba mi 1 koji sam slucajno izbrisao a neznam koji...moze mi netko pomoc?? tko mi pomogne dobije veliku nagradu.

koji cpanel ??? i koji host??
nist ja tebe nekuzim....
aj reci na PM...

Pozdrav ! Treba mi code / skripta za /f chat u organizacijama , mod je cyber i ni u jednoj org ne radi /f chat , osim /r u pd / fbi / hitna , pa ako neko moze da mi objasni kako da ti napravim i pod koiu liniju da ubacim i da li je moguce to namjestiit kao FS pa da se ubaci ? Bio bih vam zahvalan . Hvala unaprijed.

vlado_plavsic

Zna li neko  napraviti org za TDM server? I kako da stavim da se spawnu svojoj bazi?!?

Citat: [BK] Plavsa poslato Maj 15, 2011, 20:26:13 POSLE PODNE
Zna li neko  napraviti org za TDM server? I kako da stavim da se spawnu svojoj bazi?!?

NaÄ'i u svom GameModu: OnGameModeInit
Prvo pokreni server, tj. Gamemod koji praviÅ¡ od 0, ili je edit, pa kada naÄ'eÅ¡ mjesto gdje hoćeÅ¡ bazu za tu org, pa kucaÅ¡: /SAVE.
I onda uzmeÅ¡ koordinate i zalijepiÅ¡ u GameMod, takoÄ'e. biraÅ¡ ID skina i model.
Imaš tražilicu!

Ovako, meni treba slijedeće:
Kao Å¡to sam vidio kod Vilka na Trucking serveru, da ima ono iza kamiona, tj. vozila, takozvani "Speedometer".
Kako to da napravim, ili samo da editiram, ako neko ima link nek mi ovdje da ili da pošalje na PM.
Neću kopirati, nego mi treba za RPG server, to je veoma dobro!

Citat: [BK] Plavsa poslato Maj 15, 2011, 20:26:13 POSLE PODNE
Zna li neko  napraviti org za TDM server? I kako da stavim da se spawnu svojoj bazi?!?

Imas Protect the Prime Minister GM...
Sve ti je to sredjeno, pogledaj i iskopiraj ako ti se svidja!
hakler xD

CitatImas Protect the Prime Minister GM...
Sve ti je to sredjeno, pogledaj i iskopiraj ako ti se svidja!
Taj mod imam, uÄ'em u pawno, i pogledam, ali nigdje nema!
Posle uÄ'em u server, i nema tog 3DTextLabela ...

PavleD

Sada imam neka auta za rent na gm-u, ja to zelim promijeniti sa drugim vozilima/autima, kako to da uradim ???
EDIT:
Kako da zamijenim vozila za polaganje ?
Poslednja Izmena: Maj 16, 2011, 10:49:29 PRE PODNE od PavleD

Citat: CadrRa poslato Maj 15, 2011, 12:29:07 POSLE PODNE
Pozdrav ! Treba mi code / skripta za /f chat u organizacijama , mod je cyber i ni u jednoj org ne radi /f chat , osim /r u pd / fbi / hitna , pa ako neko moze da mi objasni kako da ti napravim i pod koiu liniju da ubacim i da li je moguce to namjestiit kao FS pa da se ubaci ? Bio bih vam zahvalan . Hvala unaprijed.
jel mi moze neko ovo pomoc ?

treba mi neka skripta ili FS za realno vrijeme, znaci da nije svakih 24 minute kao u Spu nego po mom komp vremenu xD i da makne onaj sta kod huda i stavi se normalan koji ocitava relano vrijeme, hvala!
usput trebam i define od key 1 na wiki nema -.-
Poslednja Izmena: Maj 16, 2011, 21:08:54 POSLE PODNE od [AG] System32
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Pozdrav, vidio sam na jednom serveru da imaju na prikolicama svijetla otraga, znaći kad se prikopča prikolica upale se svijetla na njoj ukoliko su upaljena i na kamionu...

Tražio sam kako da napravim tj stavim u mod, ali nigdje ništa o tome nema. Molim vas da ako znate nešto o tome da mi kažete. Hvala !





CroStreets RolePlay Trucking SA-MP Server IP: 88.198.69.101:7797 Web: www.crostreets.com