"Trebam nešto" - tema

Započeo Correlli, Jul 30, 2010, 15:11:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.


moze mi neko reci define za broj 1?
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √


ima li ijedan skripter raspolozen da napravi kod kojim bi zabranio da se odredjenom nick-u nista ne moze dati niti postaviti osim ako nisi admin 1340,kao sto je ovaj za owner mod kod kojim ne mozes ownera ni kick ni ban nista?

Johnny

Citat: spiro616 poslato April 23, 2011, 11:59:39 PRE PODNE
ima li ijedan skripter raspolozen da napravi kod kojim bi zabranio da se odredjenom nick-u nista ne moze dati niti postaviti osim ako nisi admin 1340,kao sto je ovaj za owner mod kod kojim ne mozes ownera ni kick ni ban nista?
Otvori temu za pomoc i dobices je .


sta postate ovdje moze ko pomoci ako ste vec napisali temu?
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Johnny

CitatOva tema je namijenjena korisnikom koji žele neku mapu, skriptu ili tutorial a da ga ne znaju sami napraviti. Ovdje možete napisati post i opisati šta želite i ako koji od skriptera želi, onda će vam napraviti to.

Pozdrav,
   Correlli

Covek je bio jasan.

Trebam: Pravljenje poslova za GodFather modove

Kako napraviti?

trebam komandu /aka...
to je kad se neko logira on mu pamti ip i ime i onda kad se ponovo logira s novim imenom posalje adminu poruku npe ivan je usao na server(aka lukic)
ali komanda moze sluzit isto za to da pokaze ip i imena...

postavljao sam ja temu za pomoc pa sam morao citati pravila :D
cesto to cinim

PavleD

Trazim TuT Koji bi mi objasnio kako da ubacim neke mafije i organizacije u GameMode, i neke poslove ... hvala Poz.
Poslednja Izmena: April 24, 2011, 14:06:48 POSLE PODNE od PavleD


PavleD

Trazim TuT Sa kojim bih mogao resiti to sto kada udjem na server moram da cekam mnogoo da bi me spawn na mesto spawna ? Gamemode je FactionGame

Daj sve tajmere i gde i kada ih pozivas. (Ako mislis na dugo cekanje kad odgledas tutorijal)
Poslednja Izmena: April 24, 2011, 21:53:10 POSLE PODNE od [BU]Gotti[S15]
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri