"Trebam nešto" - tema

Započeo Correlli, Jul 30, 2010, 15:11:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 26 gostiju pregledaju ovu temu.

Nasao sam neki tut i zapoceo, ali on udje u neki folder gdje ima pawno, gamemodes i to. Gdje to da skinem?

poznaticovik

Citat: ►ЯPFâ—,, Frankie poslato April 08, 2011, 12:24:42 POSLE PODNE
Nasao sam neki tut i zapoceo, ali on udje u neki folder gdje ima pawno, gamemodes i to. Gdje to da skinem?

team.sa-mp.com/files/samp03csvr_R2-2_win32.zip

Kako da testam ovo sto napravim? Je li u onom samp-debug?

poznaticovik

Citat: ►ЯPFâ—,, Frankie poslato April 08, 2011, 12:51:53 POSLE PODNE
Kako da testam ovo sto napravim? Je li u onom samp-debug?

Najbolje ti je pogledati nekoliko tutorijala , jer za sve to što pitaš imaš tutorijale , samo malo pogledaj.

E ovako,

kao sto znate radim Freeroam mod za CH, i trebalo bi mi nekoliko ovakvih stvarcica:

http://www.gamerxserver.com/images/Kalcor-Statue-1.png


samo da umesto Kalcor pise Gotti i dole "CH:FR Developer" , i naravno drugi skin - kako se dogovorimo,

takodje mozda razradimo nesto da se uradi ceo mod (slicno kao sto ima gamerx)

Za 1 ovakav objekat (kao kalcor) nudim head admina, ako server zazivi mogu da garantujem da ce biti jedan od boljih balkanskih Freeroama,

nemojte samo pricati da niko za "head admina" nece praviti, jer to po meni nije tesko kao skriptanje itd..

ako ste voljni, javite ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [BU]Gotti747 poslato April 08, 2011, 22:25:27 POSLE PODNE
E ovako,

kao sto znate radim Freeroam mod za CH, i trebalo bi mi nekoliko ovakvih stvarcica:

http://www.gamerxserver.com/images/Kalcor-Statue-1.png


samo da umesto Kalcor pise Gotti i dole "CH:FR Developer" , i naravno drugi skin - kako se dogovorimo,

takodje mozda razradimo nesto da se uradi ceo mod (slicno kao sto ima gamerx)

Za 1 ovakav objekat (kao kalcor) nudim head admina, ako server zazivi mogu da garantujem da ce biti jedan od boljih balkanskih Freeroama,

nemojte samo pricati da niko za "head admina" nece praviti, jer to po meni nije tesko kao skriptanje itd..

ako ste voljni, javite ;)

Napravio bi ti ja bez ikake nagrade ali nemam vremena sad.. Samo moras biti svjestan da ce svi koju budu igrali na tvom serveru morati skinuti tvoj dff, txd i col file te instalirati da bi se mogao koristiti... A sumnjam da bi ti znao napraviti installer....

Evo imam jedno pitanje,kako napraviti FS ili samo skriptu da kad igrac pritiska svoju Jump tipku,recimo Space,CTRL ili Shift da onda vozilo skace svaki put kad pritisne tu tipku s kojom skace da onda skoci s auto recimo 2 metra!

Ja pojma nemam o Pawnu i ti sranjima pa ako neko mozes ojasniti ili napraviti

Tenkju!
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Moze mi netko reci timer koliko je 2 minute treba mi za timer report koliko da stavim 

Citat: 2pac^ poslato April 11, 2011, 21:28:32 POSLE PODNE
Moze mi netko reci timer koliko je 2 minute treba mi za timer report koliko da stavim 
120000

poznaticovik

Citat: System32 poslato April 11, 2011, 19:38:48 POSLE PODNE
Evo imam jedno pitanje,kako napraviti FS ili samo skriptu da kad igrac pritiska svoju Jump tipku,recimo Space,CTRL ili Shift da onda vozilo skace svaki put kad pritisne tu tipku s kojom skace da onda skoci s auto recimo 2 metra!

Ja pojma nemam o Pawnu i ti sranjima pa ako neko mozes ojasniti ili napraviti

Tenkju!


Ovo sam objavio već na ST forumu , ako nisi vidio temu evo ti link od Pastebin.

http://pastebin.com/MGM90zxE

Tenkju Matt :D Ja nisam ni gledao haha :S
Ovo isto ide u GM!
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Jel ima itko kakav FS da kad tuniras auto da ti se spremi tuning onaj sa samp foruma mi neradi

Citat: BloodMaster poslato April 11, 2011, 19:35:07 POSLE PODNE
Citat: [BU]Gotti747 poslato April 08, 2011, 22:25:27 POSLE PODNE
E ovako,

kao sto znate radim Freeroam mod za CH, i trebalo bi mi nekoliko ovakvih stvarcica:

http://www.gamerxserver.com/images/Kalcor-Statue-1.png


samo da umesto Kalcor pise Gotti i dole "CH:FR Developer" , i naravno drugi skin - kako se dogovorimo,

takodje mozda razradimo nesto da se uradi ceo mod (slicno kao sto ima gamerx)

Za 1 ovakav objekat (kao kalcor) nudim head admina, ako server zazivi mogu da garantujem da ce biti jedan od boljih balkanskih Freeroama,

nemojte samo pricati da niko za "head admina" nece praviti, jer to po meni nije tesko kao skriptanje itd..

ako ste voljni, javite ;)

Napravio bi ti ja bez ikake nagrade ali nemam vremena sad.. Samo moras biti svjestan da ce svi koju budu igrali na tvom serveru morati skinuti tvoj dff, txd i col file te instalirati da bi se mogao koristiti... A sumnjam da bi ti znao napraviti installer....

nope,

ako budem odabran na konkursu i ako mi dobro krene, mozemo se dogovoriti nesto oko tog moda (naravno ako ti imas volje i vremena).
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Johnny

Treba mi 100evra.  :D (Salim se)

Treba mi neko ko bi objavio tutorijal za kuce za GodFather,posto mi nije jasno kako da ubacim kuce ja preko onog FS-a sto je Gonns objavio napravim kuce ubacim u proprety.cfg i nista molio bih nekoga da mi pomogne. Unapred Hvala!  :)


Citat: Johnny[E] poslato April 12, 2011, 22:03:51 POSLE PODNE
Treba mi 100evra.  :D (Salim se)

Treba mi neko ko bi objavio tutorijal za kuce za GodFather,posto mi nije jasno kako da ubacim kuce ja preko onog FS-a sto je Gonns objavio napravim kuce ubacim u proprety.cfg i nista molio bih nekoga da mi pomogne. Unapred Hvala!  :)



probaj ovo http://www.balkan-mafia.com/forum/scripting-team-vase-skripte/(tut)-house-ku263e/?PHPSESSID=1b1fbc38fbaa8c64e800c4a7bfb9368e

preko toga sad ja krecem pravit... :D