"Trebam nešto" - tema

Započeo Correlli, Jul 30, 2010, 15:11:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

Trebaju mi linkovi od najnovije verzije junk bustera i streamera i midostreamera posto mi treba anticheat i objekti su mi providni pa nemogu naci dobro verziju.Ako mozete malo objasniti kako da ubacim to da mi radi,kada mi naravno date linkove. Hvala Unapred
Poslednja Izmena: Januar 24, 2011, 20:07:34 POSLE PODNE od Nikola I




moze mi tko rec kak da u /b chat namjestim da umjesto 1234 bude *** na /s sam uspio nes mi nece na /b moze mala pomoc?


jel mmoze meni iko pomoc??

Respekt:
eXtreme
BloodMaster
Paradox

Citat: John_DillingthonEldin_Omanovic mi je ukrao auto.

Svjedok: Emir_Scofield.




Koja pomoc ti treba?

Moze li meni neko pomoci  ovde: http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=17944.30

Trebaju mi i linkovi od najnovije verzije junk bustera i streamera i midostreamera posto mi treba anticheat i objekti su mi providni pa nemogu naci dobro verziju.Ako mozete malo objasniti kako da ubacim to da mi radi,kada mi naravno date linkove. Hvala Unapred
Poslednja Izmena: Januar 24, 2011, 21:36:43 POSLE PODNE od Nikola I




Ima li neko prevedeni ne editirani gf.Molim vas ako ga netko ima nek ga upload na Rapid Share,Mega Upload ili Hot File ili neki drugi site za upload molim vas treba mi.Ja sam poceo da ga prevodim ali meni to ide jako sporo a jos ni neznam tako dobro skriptat pa cu jos pola toga prevest u krivom kontekstu.



Unapred hvala!!!
<center></center>

black_dota

Ovde se pise kad vam treba neka skripta,objasnjenje nekog koda/reda,zahtev za tutorial

a ne spamanje

Trebam link ili tut bilo što što me moze naučiti kako da napravim ownership al ne sam car nek i bike i boat i ostalo

Hvala

Citat: !v4n0u5 poslato Februar 02, 2011, 22:08:08 POSLE PODNE
Trebam link ili tut bilo što što me moze naučiti kako da napravim ownership al ne sam car nek i bike i boat i ostalo

Hvala
Za to nemas TuT... Za to ti samo treba dobro skriptersko znanje...  ;D

Citat: joXy poslato Februar 02, 2011, 22:35:25 POSLE PODNE
Citat: !v4n0u5 poslato Februar 02, 2011, 22:08:08 POSLE PODNE
Trebam link ili tut bilo što što me moze naučiti kako da napravim ownership al ne sam car nek i bike i boat i ostalo

Hvala
Za to nemas TuT... Za to ti samo treba dobro skriptersko znanje...  ;D
aha a imam jedam sam car ownership sam neznam kako da napravim npr isti ta jsam za brodove al dobro svejedno hvala

Ops

*

E molim vas pomozite
1.kako da promjenim radnju desavanja u GameModu npr. iz SF-a u LS
2.Kako da promjenim mjesto Vijecnice ili neceg drugog
3.Kako da stavim da se bizznisi neki mogu kupovati npr.Groti Pizza Stack, Burg 24/7 i tako dalje
4.Gdje da promjenim cijene kuca
5.Kako da promjenim da se ilegalni poslovi nalaze drugo negdje
MOLIM VAS POMOZITE

Citat: Ops poslato Februar 04, 2011, 22:25:55 POSLE PODNE
E molim vas pomozite
1.kako da promjenim radnju desavanja u GameModu npr. iz SF-a u LS
2.Kako da promjenim mjesto Vijecnice ili neceg drugog
5.Kako da promjenim da se ilegalni poslovi nalaze drugo negdje
MOLIM VAS POMOZITE
Pa postaviš komande na druge kordinate... Trebalo bi da je tako

Ops

*

Ima li neki prevedeni gm,da je radnja u LS


Ops

*

Mozete li mi reci neki edit GM da ima GSF i jos neke bande ali da je preveden i da je radnja u LS