"Trebam nešto" - tema

Započeo Correlli, Jul 30, 2010, 15:11:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Trebam prevedeni GF , ali samo da je preveden nemogu nigde naci??

Trazim ovaj menu video sam ga negde na Samp Forumu:

http://www.balkan-underground.info/images/savez/psavez.png
Poslednja Izmena: Decembar 29, 2010, 22:29:25 POSLE PODNE od eXtreme

Snich

Nesto me stid ovo pitati xD, ali zanima me samo....
Zelim da izbrisem sva vozila iz skripte, ja sam ovako uradio, otisao sam u cars.cfg i izbrisao sva kola i na "pCarInfo" u skriptu stavio 0, ali mi se onda zezne gamemod.
Neka bilo tko odgovori da li sam radio pravilno, ako nisam molio bih nekog da mi kaze kako da obrisem kola na PRODAJU sa servera!?

Mod je gta:rp

Unaprijed zahvaljujem.. ;)

Da li mi moze netko reci kako da napravim da kada npr. ja ubijem nekog igraca i ako on ima oruzje kod sebe, da se vrti kod njega kao na SP i da ga mogu uzeti... to je prije imao GeForce server, ali vise nema...
Mike Marquez | House of Rave is Trippy Place ! |

trebam neku FS za carownership ili tut za CO...skinuo sam ivex CO ali ne radi

Imam 2 prostorije sa istim Interierom, i sad sam usao u jednu a izasao mi ispred druge..Kako to da popravim?

Treba mi mala pomoc,ubacio sam streamer plugin sve sam uradio i na kraju kada sam otisao compile gamemod nece da mi ucita
C:\Users\Administrator\Desktop\Balkan Excove\gamemodes\balkan-underground.pwn(19) : fatal error 100: cannot read from file: "streamer"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.

Citat: TurismoDrifter poslato Januar 04, 2011, 15:58:35 POSLE PODNE
Treba mi mala pomoc,ubacio sam streamer plugin sve sam uradio i na kraju kada sam otisao compile gamemod nece da mi ucita
C:\Users\Administrator\Desktop\Balkan Excove\gamemodes\balkan-underground.pwn(19) : fatal error 100: cannot read from file: "streamer"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.


Jesi ubacio streamer.inc u Pawno/Include ?

Da sve sam kako treba i to mi prikaze  :-[


Citat: Rastaman poslato Januar 04, 2011, 17:57:20 POSLE PODNE
jesi dodao #include <streamer>
Da i nece. Pa da nisam to dodao nebi ni bio eror  :D
Sve sam uradio i nece pls help  :'(

Imam pitanje da neotvaram novu temu..Kako da prebacim odredenu scriptu na 0.3c..Ako kopiram ono server.exe, announce.exe i server.cfg..To sam stavio od 0.3c verzije i napravio po svojoj scripti sta je trebalo u server.cfg ali nezeli pokrenuti? -.-"

Trebam tutorial za pravljenje introa

Ono kad udjes na server ako nisi registrovan da ti pokaze tutorial

Respekt:
eXtreme
BloodMaster
Paradox

Citat: John_DillingthonEldin_Omanovic mi je ukrao auto.

Svjedok: Emir_Scofield.




Ops

*

Treba mi kod login/register dialoga,kako da iskriptam organizaciju/bandu.




Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje