"Trebam nešto" - tema

Započeo Correlli, Jul 30, 2010, 15:11:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

black_dota

trazi malo ne kao svi koji traze samo linkove i nista ne rade

jel mi netko moze napraviti komandu /buy u 24/7 u dialogu ? ili ako ima negdje vec nek da liink pls





CroStreets RolePlay Trucking SA-MP Server IP: 88.198.69.101:7797 Web: www.crostreets.com

http://wiki.sa-mp.com/wiki/OnDialogResponse

Pa dokle bre viseeeeeeeee?

OFF Topic: Za sve one kojima je mrsko da rade sebi komande nek ne rade onda nista... A za one koji imaju zelju i volju tu je http://wiki.sa-mp.com/wiki/Main_Page

Izbrisao sam a_samp include,nek mi neko uploda plz!

black_dota

izvadi ga iz kante lol ili skini server folder (sa sa-mp.com)


Citat: Ante_Dracar aka Lopa poslato Novembar 20, 2010, 22:38:47 POSLE PODNE
Dakle zamolio bi nekoga dami posta ovdje neki dobar Carownership sistem bio bi zahvalan.

dakle neki bez bugova da ga mogu ubacit u svoj gm.
TUT!
Poslednja Izmena: Novembar 27, 2010, 21:56:21 POSLE PODNE od David Škrbić

Treba mi dobar Mod hitno po mogucnosti da ima sve i da je preveden ako ima neko neka salje na PM MOLIM VAS!!!

Ovo je najbolje sto mozes naci na ovom forumu a da je free:

Exodus
Raven's 2.8v


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Gamer.Im

imas podforum Gamemode skripte...

najbolji po mene je GTA RP... ali prevedeni!

Da ali gde da ga nadjes?  ;D Bar ja ne mogu...... :P


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


black_dota

kad bi pretrazili po gamemodeovima nasli bi gta rp preveden oko 70 posto

Zelim TUT za pravljenje pitanja kad se igrac registruje npr Sta je OOC pa ponudjenji odgovori ali ako moze sa ShowPlayerDialog ali moze i bez napravicu ja dialog ja znm da pokusavao sa da kopiram sa nekog Revensa na neki moj mod i nece :D a sam neznam samo gde se pisu odgovori ako me razumete tako da bi molio da neko napravi TUT :D

black_dota

Bilo je ovo pitanje,pogledaj u Razgovor u Vezi Pawn Skriptanja

a sta da pisem u trazilici mislim razgovor u vezi pawno skriptanja ima 10000 strana ???
Poslednja Izmena: Decembar 02, 2010, 19:23:53 POSLE PODNE od Spetsnaz