[Rasprava] GTA Vice City MultiPlayer

Započeo Boky Boy, Decembar 12, 2016, 11:19:10 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav,

Za pocetak samo da kazem, nisam znao koji prefix da napisem u naslovu teme pa sam napisao [Rasprava] jer mi nekako najvise lici na ovu temu..

Prije nekih 10ak dana sam cuo za Vice City MultiPlayer pa sam instaliro da probam, i evo sada sam odlucio da sa vama podijelim neke utiske. :)

Vjerujem da je malo vas culo za VC-MP a jos manje igralo, to govori i cinjenica da na VC-MP postoji jako malo servera, nisam brojao ali je sigurno manje od 50 sto mi je bilo malo cudno jer smo mi navikli na SA:MP.

Prvi server na koji sam usao je bio onaj najveci, radi se u Stunt serveru ( Nisam vidio jos ni jedan server koji u nazivu ima "RolePlay" ) a taj server je brojao oko 40-ak igraca, sto je za nas SA:MPere smijesno, ali s obzirom na to da ni jedan drugi server u tom trenutku nije imao vise od 16-17 igraca znaci da je to jako dobro...
Ali svaki put kada sam usao uvijek jedan server odstupa duplo od ostalih po broju igraca, ali svaki puta je to drugi server, pa sam skontao da bi moglo biti do vremenskih zona, ali dobro to je nebitno sad..

Vidio sam na nekim serverima nasih ljudi, sto mi je bilo jako drago, ali nisam vidio ni jedan Balkanski server..

MultiPayer je u sustini isti kao SinglePlayer, jer u istim onim GunShop-ovima kupujete oruzje, isti barovi postoje, i sve ostale stvari, znaci sve isto kao i u Single, s tim da nisam vidio da se nesta moze kupiti, a novac se zaradjuje na razne nacine i veoma lako..

Postoje neke stvari koje su cak bolje uradjene nego u SA-MPu, ali to su samo neke stvari, ipak SA-MP ostaje na prvom mjestu, prvenstveno zbog samog kvaliteta igrice..

Potavio bi nekoliko slika ali nisam otkrio kako se moze slikati a nemam ni jedan program instaliran trenutno, ali posto vjerovarno svi znate kako izgleda Vice City mislim da slike nisu ni potrebne..

Pa ako je neko od vas igrao pisite, a i ako niste ostavite svoje misljenje o VC:MP..

Download GTA Vice City: http://thepiratebay.se.com/torrent/4921243/GTA_Vice_City ( BitTorrent Download: http://www.bittorrent.com/ )
Download VC:MP: https://vc-mp.org/

znao sam jos davno za ovo i igrao sam ga, vidi se koren sampa :P

Citat: CorleonE^^ poslato Decembar 12, 2016, 11:23:28 PRE PODNE
znao sam jos davno za ovo i igrao sam ga, vidi se koren sampa :P
Da ima dosta toga iskopiranog, ali nism znao da vec duze vremena postoji :D
Vidio sam par bugova, ali ne znam da li je do igrice ili do servera :D

Inace VC mi je bila jedna od prvih igrica, zajedno sa Moto GP2 i Wolfenstein, prije mozda 10-ak godina ako ne i vise :D

to mi je jedini gta koji sam bez citeva presao hahah

Tako je bilo prije 10 godina, VC nije imao sifre kolkose ja sjecam, a nismo imali interneta ( ja nisam ) pa da nadjem neki cheat, tad smo sve igrice prelazili teskom mukom :D
A sad slabo ko da ce prijec bilo koju igricu bez nekog cheata, iako ne razumijem poentu, sto onda igraju ako je nece prijec kako treba :/



Kao što mislim igrao sam sa drugom,ali ako uporedjujemo SAMP i VCMP ne može se uporediti


Pa SA:MP ti je nastao iz VC:MP-a :D Pogledaj biografiju Kalcora

Citat: DeadDon poslato Januar 16, 2017, 18:21:25 POSLE PODNE
Pa SA:MP ti je nastao iz VC:MP-a :D Pogledaj biografiju Kalcora
samo rejv i debele zene

Hahaha jel moze da se igra Mulitiplayer ? :D
#ROBY
#ONLINE !
----- NIKAD PORAZ SAMO LEKCIJA! -----

I ja sam ga imao do pre nekoliko dana,ali eto izbrisao sam ga posto nema sta toliko da se radi. :-\