(Pomoc) GTA SA

Započeo ogi corleone., Decembar 04, 2016, 18:36:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Znaci hteo sam malo na samp, skinem gta i samp ubacujem IP nick sve onako full, idem Play kad ono PRC. Slika



@CorleonE^^  Tema je premjestena u odgovarajući PDF

"They have computers, and they may have other weapons of mass destruction."


To ti je zato što nemaš Direct Play za GTA,idi samo install this Feature i radit' će znam iz iskustva :D. A vidim koristiš Win 10, ne preporučujem ti bolje vrati Win7,8,8.1.Al' svejedno tvoja volja.

Citat: #Lucass poslato Decembar 05, 2016, 10:13:02 PRE PODNE
To ti je zato što nemaš Direct Play za GTA,idi samo install this Feature i radit' će znam iz iskustva :D. A vidim koristiš Win 10, ne preporučujem ti bolje vrati Win7,8,8.1.Al' svejedno tvoja volja.

znam ali izbacuje error pri instalaciji, a za win cu videti jer ipak ovako super radi :)

I meni je to na laptopu bilo ali sredio sam preko ovog videa, 100% ce da radi. ( https://www.youtube.com/watch?v=CQ_uoFjxxgo&t=46s )

Citat: CorleonE^^ poslato Decembar 05, 2016, 13:56:05 POSLE PODNE
Citat: #Lucass poslato Decembar 05, 2016, 10:13:02 PRE PODNE
To ti je zato što nemaš Direct Play za GTA,idi samo install this Feature i radit' će znam iz iskustva :D. A vidim koristiš Win 10, ne preporučujem ti bolje vrati Win7,8,8.1.Al' svejedno tvoja volja.

znam ali izbacuje error pri instalaciji, a za win cu videti jer ipak ovako super radi :)
De slikaj mi error možda znam popravit' ? :D


Probaj promijeniti compatibility na WIN7 ili WINXP
#Arrow

Citat: #Lucass poslato Decembar 06, 2016, 09:04:32 PRE PODNE
Citat: CorleonE^^ poslato Decembar 05, 2016, 13:56:05 POSLE PODNE
Citat: #Lucass poslato Decembar 05, 2016, 10:13:02 PRE PODNE
To ti je zato što nemaš Direct Play za GTA,idi samo install this Feature i radit' će znam iz iskustva :D. A vidim koristiš Win 10, ne preporučujem ti bolje vrati Win7,8,8.1.Al' svejedno tvoja volja.

znam ali izbacuje error pri instalaciji, a za win cu videti jer ipak ovako super radi :)
De slikaj mi error možda znam popravit' ? :D

http://imgur.com/T1ED9De
@#Lucass

DirectPlay moraš instalirati sa isključenim antivirusom(ako ga imaš)
#Arrow

Citat: Arrow poslato Decembar 08, 2016, 19:31:31 POSLE PODNE
DirectPlay moraš instalirati sa isključenim antivirusom(ako ga imaš)

probacu hvala