Balkanski Strict RP server?

Započeo Marijan, Jul 29, 2010, 13:06:18 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Dakle, kao što svi znate balkanski Roleplay jednostavno NE Postoji! Svi ti serveri uopće nemaju pojam Roleplaya, ja to smatram čistim light Roleplayom te me zanima tko bi od vas želio strict roleplay sličan LS-RP i PR-RP.
To bi uključilo samo 3 organizacije koje bi bile stalne: LSPD, Vlada (Gradonačelnik, njegovi tjelohranitelji, itd.) te Odjel za zdravstvenu pomoć.
Sve ostale mafije i bande bi se morale dokazati svojim roleplayom, aktivnošću, željom i radom za official slot.
TakoÄ'er, server bi se sastojio od manjih kaznih prekrÅ¡aja, tj. pritvorom u stanici LSPD-a te većim kaznenim prekrÅ¡ajem, zatvorskom kaznom.
Zatvorske kazne bi mogle trajati dok vaš karakter ne umre ili nebude ubijen, to znači da ćete moći osnivati mafije i bande u zatvoru, te bi se postigao veći Roleplay u zatvoru. Naravno, zatvor bi bio prostran i uključivao bi mogući bijeg do nekog checkpointa koji bi vas rješio timera u zatvoru.
Server, tj. trenutačni ne-realiziran projekt bi imao i vehicle dealershipe, kuće s više opcija, biznise, itd.
TakoÄ'er, otvaranje obrta, tj. tvrtke nebi bio lagan, te bi se tvrtke mogle suspendirati zbog ilegalnih aktivnosti jer se najčešće mafije kriju iza velikih tvrtki, itd.

Želio bih napomenuti da primam sve nove sugestije, komentare, pohvale, žalbe u ovaj topic. JoÅ¡ bih želio napomenuti da ću poduzeti sankcije za one koji će spamati ovdje bez razloga. TakoÄ'er primam sponzorsku podrÅ¡ku i/ili skripting podrÅ¡ku.




Čitanjem ove ideje o ovom projektu slažete se DA ove ideje neće biti kopirane te primjenjene na vašim serverima ukoliko nemate moju dozvolu.




P.S. Primam ideje koje se slažu sa strict RP-om na PM, u ovom topicu ili na MSN/Xfire.
P.S. 2 Ovaj topic bit će ureÄ'en ukoliko se primjeni neka nova ideja te će biti postavljena napomena u naslovu topica. TakoÄ'er, ukoliko sam izabrao krivu sekciju, molio bih modove da ju premjeste u pravu sekciju.
Poslednja Izmena: Jul 29, 2010, 13:07:36 POSLE PODNE od Marijan

Poslao sam ti PM, i najvise mi se svida ovo osnvanje bandi u zatvoru, eto kada procitas PM odg. mi sretno
X-Zone server je u izradi, i bit ce uskoro otvoren... Vise informacija na forumu.
Mod je u izradi, stavljene su gotovo sve stvari, neke se doraduju...
Mogu potvrditi da su na modu odlicne RP skripte, testao sam, i stvarno nisam mogao vjerovati...
Napravili smo nesto sto su na GFu govorili da se nemoze.
Uglavnom, server ce biti za koji tjedan biti otvoren, mozda i prije, predstavit cemo vam se na forumu, ali do tada...

Forum: www.x-zone-samp.com
Tu ce te naci stvari koje vas zanimaju i vidjeti da imamo i odlican forum, koji je doraden, znat ce se prije otvorenja tokom dana dogadati updatei na forumu...
Toliko od mene... Posjetite nas. Server je trenutno zakljucan.

Hvala na zainteresiranosti, u ovih par minuta dobio sam već nekoliko prijedloga, itd. Zahvaljujem na suradnji, te se nadam još više prijedloga, itd.

gm od 0 ili ?

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









ZicMortal

Jest, sve je to divno, lijepo i krasno... dobro zamisljeno ali...

Treba to sve realizirat  :(, a i kad realiziras tko ce ti igrat na tavkom strict RolePlayu?

Nijedan server nije od svog pocetka strict roleplay tako da znaš na šta mislim...

Ja to upravo radim, i ovo s bandama imam nesto slicno. Svako moze osnovait bandu, ali onda mora muku mučiti da si može kupiti HQ, aute , oružja itd..


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji


Znam da je ovo teÅ¡ko realizirati, no znam da bi se kroz ovo neÅ¡to moglo postići. Aktivan sam član vodećih SA-MP RP community-a u cijelom svijetu (LS-RP i PR-RP) i viÄ'am dosta ljudi koji su napustili balkanske servere radi RP-a, ljudi žele Roleplay, a ne žele light-RP, tj. nepostojeći Roleplay.

Nema sta odlicna zamisao..Ja bi napravio Akciju na Balkan SA_MP.u da se svi skripteri udruze i nekih mjesec dana naprave Officialni Balkan SA:MP server.!

Nije ti to tako lako kako si ti to zamislio. Jer 100 skriptera će vjerovatno napraviti sporiji i lošiji posao nego 1.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: LordShigi poslato Jul 29, 2010, 16:38:34 POSLE PODNE
Nije ti to tako lako kako si ti to zamislio. Jer 100 skriptera će vjerovatno napraviti sporiji i lošiji posao nego 1.

Ti to mislis..da se ljepo org-NPR. Jedan radi Trunk sistem,drugi radi Logine/register sistem i glavni skripter njemu salju u PM kad zavrse..cak i za 1 tj bi bilo gotovo kad bi se ljepo svi poslozili.. !

Correlli

Citat: [Ge]Karim_Ivanov[Force] poslato Jul 29, 2010, 16:44:20 POSLE PODNE
Ti to mislis..da se ljepo org-NPR. Jedan radi Trunk sistem,drugi radi Logine/register sistem i glavni skripter njemu salju u PM kad zavrse..cak i za 1 tj bi bilo gotovo kad bi se ljepo svi poslozili.. !

Ta "ideja" je više puta spominjana na ovom forumu. Problem je u tome što mi živimo na Balkanu.. a i da ne živimo mislim da nebi bilo puno bolje, jer svaki skripter bi vukao na svoju stranu i svako bi želio biti glavni.

Ali to uopče nije moguče jer svako želi imati svoj server i želi da uspije sam.

Citat: [Ge]Karim_Ivanov[Force] poslato Jul 29, 2010, 16:44:20 POSLE PODNE
Citat: LordShigi poslato Jul 29, 2010, 16:38:34 POSLE PODNE
Nije ti to tako lako kako si ti to zamislio. Jer 100 skriptera će vjerovatno napraviti sporiji i lošiji posao nego 1.

Ti to mislis..da se ljepo org-NPR. Jedan radi Trunk sistem,drugi radi Logine/register sistem i glavni skripter njemu salju u PM kad zavrse..cak i za 1 tj bi bilo gotovo kad bi se ljepo svi poslozili.. !

Nece to tako ici zato jer kako correli kaze svako vuce na svoju stranu. Odnosno onom ko ce to sastavljati se nece sviÄ'ati, svi će se posvaÄ'ati i ode projekt.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Dobro dečki, mislim da je bilo dosta off-topika. Uglavnom, realizacija projekta bi se mogla ostvariti s LordShigijem, no trebam porazgovarat s njime.

ZicMortal

Mozda je problem Å¡to vi neželite priznat da je SA;MP isfuran... i da je to igrica koja pocinje starjeti... radite vi neznam kakve projekte morat cete prihvatiti cinjenicu da otkako je IV;MP izasao... SA;MP viÅ¡e nije isti  ::)