[POMOC] Auto Dialog

Započeo fiu, Novembar 19, 2016, 12:16:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

fiu

*

Skripta koju koristim: up-rp
Detaljan opis problema: Pa kako da uradim kad je u auto da mu se pokaze dialog, a kad nije da se pokaze dialog za lociranje auta
Dio skripte:
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):

YCMD:avtomobil(playerid, params[], help)
{
#pragma unused help
#pragma unused params
if(UlogovanStatus[playerid] == 0) return SCM(playerid,-1,""GRESKABOJA"error: "BELA"Moras se ulogovati.");
if(PlayerInfo[playerid][pPosedovanjeAuta] == -1) return SCM(playerid,-1,""GRESKABOJA"error: "BELA"Ne posedujes auto.");
    if(strcmp(VoziloInfo[PlayerInfo[playerid][pPosedovanjeAuta]][vVlasnik], GetName(playerid), false)) return SCM(playerid,-1,""GRESKABOJA"error: "BELA"Vozilo koje ste imali vi je oduzmeno.");    if(IsPlayerInAnyVehicle(playerid)) {
    if(IsPlayerInAnyVehicle(playerid))
{
    SPD(playerid,DIALOG_AUTO,DIALOG_STYLE_LIST, ""SPLAVA"Auto", "Informacije\nZakljucaj/Otkljucaj\nLociraj vozilo\nParkiraj vozilo\nPromena boje\nOstavi u vozilu\nUzmi iz vozila\nProdaj vozilo\nUgradi radio\nRadio\nProdaj vozilo igracu", "Odaberi", "Nazad");
}
else
{
    format(string,sizeof(string),"{6de35b}Dali zelite locirati vaseg auta?");
            ShowPlayerDialog(playerid,DIALOG_ALOCIRAJ,DIALOG_STYLE_MSGBOX,""BELA"Lociranja Auta",string,"Da","Ne");
}
return 1;
}


Probao sam ovako al mi vadi 26 errora ...

Proguglaj deo OnPlayerStateChange 😊 potrebno ti je GetPlayerState, PLAYER_STATE_DRIVER i PLAYER_STATE_ON_FOOT (nzm napamet jer mi je engleski 0 ) Kucaj to na google i pokusaj sam 😊