[PITANJE] DeathMatch ili Trucking?

Započeo Muma, Novembar 06, 2016, 20:43:18 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Želio bih da napravim jedan gamemode i vjerovatno objavim, pa ne znam koji bih da radim...
Pišite da li da počnem raditi DeathMatch ili Trucking gamemode.


DeathMatch:
Spawnujete se, imali bi da birate neke DM zone sa odreÄ'enim oružjem, svakim killom bi dobijali score i novac, novcem otključavali stvari kao Å¡to su spawnovanje sa 25-50...100% armora i slično... Vjerovatno bi bio uraÄ'en headshot sistem i slično.

Trucking:
Prvo prevozite stvari za neku firmu dok ne skupite odreÄ'enu svotu novca da kupite svoj kamion. Dok radite za drugu firmu dobijate manje novca i imate vrijeme do kojeg morate prevući te stvari ili vam se posao prekida ili ako oÅ¡tetite kamion dobijate manje novca. Kada kupite svoj kamion možete raditi poslove za sebe i tako viÅ¡e zaraÄ'ivati + nemati neko vrijeme do kojeg morate to uraditi, takoÄ'er sa novcem koji zaraÄ'ujete možete upgradeovati kamion, popravljati kamion, kupiti kuću, hranu, plaćati kazne ukoliko dobijete(radar, policija)...


Citat: #RAKIC poslato Novembar 06, 2016, 20:44:59 POSLE PODNE
Ja iskreno odavno nisam video neki dobar DM mod da ima na download :-\
Ne znam, pišite, pa ću vidjeti šta će biti, ionako se bliži zimski raspust, 1 mjesec = po 2-3h dnevno bi bilo dovoljno da se sredi neki fensi mod. :)

Iskreno sa moje tacke gledista bolje je odratiti neki Trucking mod. Zasto?
Ako uzmemo u obzir da ce mod biti na nasem maternjem jeziku a sta je najvise zastupljeno na Balkanu? Pa RP.  :D
Tako da negde pribliznu radju ima Trucking mod koji se gotovo moze odraditi da ima radnju kao i svaki RP server.



Citat: MegatroNâ,,¢ poslato Novembar 06, 2016, 21:48:23 POSLE PODNE
Iskreno sa moje tacke gledista bolje je odratiti neki Trucking mod. Zasto?
Ako uzmemo u obzir da ce mod biti na nasem maternjem jeziku a sta je najvise zastupljeno na Balkanu? Pa RP.  :D
Tako da negde pribliznu radju ima Trucking mod koji se gotovo moze odraditi da ima radnju kao i svaki RP server.
Pa tako nešto, iako ovdje ne bilo moguće kupiti oružje, pljačkati, već nešto kao Euro Truck Simulator u SA:MP-u. :)



Zahvaljujem na odgovorima, vjerovatno ću početi neki trucking mod raditi. :)