Community RolePlay 0.3a

Započeo Johnny, Jul 27, 2010, 21:42:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.



Evo danas pisem sto znaci 3.8.2010. i server jos nije otvoren sta je to ? msm ja jedva cekam da vidim sta ste napravili ;)


Forum im nije u funkciji pun k niti nis pisu tu, ljencine -_-

Vidi se da nemisle bas ulagat u server... datuma: Srpanj 27, 2010, 09:42:39  su napisali da uskoro ce bit .info domena ta domena ja do danas trebala vec stici ali kao sto vidite nije mislim da su to napisali kao svaki server uskoro stize .com .info .org i nakraju nista nestigne i server propadne. Ljepo stavite .tk ak vec necete placat.
Little Devil will burn you

Johnny

N1N0 je negde otiso kod njega mi je mod nmg da ubacim u server  :-[ otvoricu ga cim dodje  :P

hah ajde otvorite ga jbt ja cekam vamo ceo 1. mesec msm 17.8.2010

nece od ovog bit nista..pita ti on mene danas na msn os mi iskriptat 144 kuce u SF omg...


ZicMortal

Citat: Gerrard565 poslato Avgust 17, 2010, 17:46:55 POSLE PODNE
nece od ovog bit nista..pita ti on mene danas na msn os mi iskriptat 144 kuce u SF omg...

Haha koji si ti bot, pa kao da se nemoze napravit 150 kuca u jednom danu? Samo moras znati kako  :)

Citat: Gerrard565 poslato Avgust 17, 2010, 17:46:55 POSLE PODNE
nece od ovog bit nista..pita ti on mene danas na msn os mi iskriptat 144 kuce u SF omg...
ajde suti balavac mali(bez uvrede)tu sam skupljas postove koda bi ti znao iscriptat kucu jedino sto znas je C/P

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

Srecno i daj Boze da vam server bude uspesan kao CroHerze :D ...

decko u mom snu...reko mi je marko da nist od serva :D

mrer aka gerrard suti vise ti si mali ljubomorko koji nezna SMF prevest mode a kamoli nesto svoje prevest zato suti da te nemoram molit

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....