Community RolePlay 0.3a

Započeo Johnny, Jul 27, 2010, 21:42:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo ovako da odgovorim na sva pitanja i kazem jos nest:

1) Nisam bio ovde zato sto nisam uplatio net...
2) Moje misljenje je da nema nista od tog servera, lik me tu nesto zajebava, ja ga cekam kad sam imao net da se dogovaramo, a njega nema, boli me.. za server!  >:(
3) Najguplja stvar je to sto sad ja ispajem botina, al neka, dosta mi je svega...

Ima li jos pitanja???

ima...kako ste se rodili dali ste krvavi bili ili sta?lol nismo novinari :S

ZicMortal

Citat: [CM]MreR poslato Avgust 18, 2010, 16:51:51 POSLE PODNE
ima...kako ste se rodili dali ste krvavi bili ili sta?lol nismo novinari :S

Imam ja jedno za tebe...

Jel boli kad si gl*up?  :-\

Johnny

n1n0 nemoj da seres ja za sve kriv koliko puta nisi hteo nista da uradis igras poker na Faceboku,radis neke FS za balkan SAMP a za mene te bole tuki sto si mi izjebao jbo te net...
eto vam odgovori ja sam radio u MTA i sve on me je prco igrao poker moj drug habe je prevodio mod.... toliko o tvom skriptanju sta si uradio i dal sam te izjebao...
Citatnece od ovog bit nista..pita ti on mene danas na msn os mi iskriptat 144 kuce u SF omg...
Kao prvo na modu su radili N1n0 ja habe marko u opste nije radio mozda te je pitao za 150 kuca jer balkan mafiji treba a on verovatno nezna ja te nista nisam pito nebi te ni pito jel si naduvani klinac ja ako mi nesto treba potrduicu se da naucim na ovom forumu i uradim...

Sto se tice moda dr-hosting nzm sto je zatvorio imamo mod al nzm koji racku sa dr-hostingom .....
PS: Ne igram samp , nasao sam jako dobro drustvo drugarice i uzivam u zivotu bazeni basket...Necu vise da se za[cenzura]ljujem sa SA:MP-om ne znaci da odlazim dodjem pogledam pohvalim nekog koga se trudio, al ne zelim da mi ostane zivot na SA:MP-u kao ove 3 godine  :-X sta da vam kazem Zivi svaki dan kao da ti je poslednji  ;)
Ako nekom nesto treba
MSN: [email protected]
FB: Nikola Dzoni Tarlac
Mrer savetujem ti da se izgubis sa ovog foruma jer te svi pljuju i lose si se pokazao,i nemam nameru da se svadjam i spustam na tvoj nivo jel dovoljno su te ovi ljudi spustili ja nemoram zao mi te...I rekao si da zauvek odlazis i da se neces ponavljati u zagradi ( SERES)   :P
:D Momci sta god treba Johnny Corleone je tu igracu verovatno na CH kad dodje novi mod i to najvise 2h dnevno necu vise po 9 sati  
Za kraj slusajte moju omiljenu stranu pesmu svidejce vam se :D
INNA - Sun is UP (by Play&Win)  8)  8)

Poslednja Izmena: Avgust 19, 2010, 21:31:04 POSLE PODNE od CMRP|Johnny


zar vam nije reko coek da se nece otvorit?