New Generation RolePlay - Ex Balkan Extazy v3.3.0

Započeo Boky ツ, Oktobar 10, 2016, 22:17:51 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo Update na modu, neke sitnice su uradjene i bugovi koji su mi bili prijavljeni u PM, uzivajte u carima moda, plus imate i Winter Upaljen i dodana komanda /snow.. ;)

LINK: https://www.sendspace.com/file/m0sb7u



Vlasnik: Boky & Marko
Skripter: Boky
Mapper: Marko

Citat: [BE] Boky poslato Oktobar 17, 2016, 15:15:56 POSLE PODNE
Citat: â˜... Pɪɴᴋɪ â˜... poslato Oktobar 16, 2016, 21:50:08 POSLE PODNE
Nadam se da si po pawno malo procistio i sredjivao bagove koje on posedovao,(nzm tacno koje) inace ovako je ok,probacu od tog dalje sa njim da radim unapredim u najbolje.

Svi bugovi su sredjeni sto se tice samog moda i pawna, uredio sam par sistema, sredio malo izgled moda, optimizovao i to je to, nadam se da ce posluziti :)

Sta je sa radnjama u SF/LV sto ih ima na BE modu,jel si to uklonio ili ?

i am king!

Citat: â˜... Pɪɴᴋɪ â˜... poslato Oktobar 27, 2016, 23:48:41 POSLE PODNE
Citat: [BE] Boky poslato Oktobar 17, 2016, 15:15:56 POSLE PODNE
Citat: â˜... Pɪɴᴋɪ â˜... poslato Oktobar 16, 2016, 21:50:08 POSLE PODNE
Nadam se da si po pawno malo procistio i sredjivao bagove koje on posedovao,(nzm tacno koje) inace ovako je ok,probacu od tog dalje sa njim da radim unapredim u najbolje.

Svi bugovi su sredjeni sto se tice samog moda i pawna, uredio sam par sistema, sredio malo izgled moda, optimizovao i to je to, nadam se da ce posluziti :)

Sta je sa radnjama u SF/LV sto ih ima na BE modu,jel si to uklonio ili ?

To sam uradio na mojoj verziji sto radim, ovde nisam, ali ako zelite mogu.. i da kazem, mod ima par bugova i nekih 3-4 problema sa timerima da znate, to nisam resio, zaboravio sam, resicu u drugom update-u, kada budem imao vremena :)



Vlasnik: Boky & Marko
Skripter: Boky
Mapper: Marko

6/10 nije nesto. @Vincenzo_Peruggia  Ne radi komanda /postaviadmina ili /makeabs,ne znam sad tacno,imas u sekciji 'pomoc' tacnu komandu,prekopiraj i stavi je,compile,kraj.
Propali skripter

Citat: [SA]Kalpa. poslato Oktobar 28, 2016, 18:39:31 POSLE PODNE
6/10 nije nesto. @Vincenzo_Peruggia  Ne radi komanda /postaviadmina ili /makeabs,ne znam sad tacno,imas u sekciji 'pomoc' tacnu komandu,prekopiraj i stavi je,compile,kraj.

Svako ima svoje misljenje i ukus.

Komanda za postavljanje admina je /postaviadmina.



Vlasnik: Boky & Marko
Skripter: Boky
Mapper: Marko