Pomozite

Započeo TheKiller, Avgust 14, 2009, 14:50:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Kada odem do mjesta gdje hocu kucu i upisem npr. /save kuca1 odem u Rockstar games ,GTA San andreas ali nema nigdje savedpositions.txt :S :S

I ako mozete objasniti pls kako napraviti /adm komandu za slanje admin poruke igracima  npr /adm Id text

MOLIM VASSSSS,HVALA :)))


Svi koji igraju CS-a neka nam se pridruze (:

oce li iko pomoci  angel


Svi koji igraju CS-a neka nam se pridruze (:

Trawis


Citat: [EF]Trawis poslato Avgust 14, 2009, 16:08:22 POSLE PODNE
Krivi Board ;)

Ako ce neko pomoci pomoci ce,nece pisat krivi board i spamati !!!!!  :mad: :mad:


Svi koji igraju CS-a neka nam se pridruze (:

pod prvo ne mozes ti napisat /save kuca1 nego samo /save a komandu cu ti dat kad dodem navecer sa treniga
LG ip- 188.40.57.132:7704
uskoro i rpg

Citat: Bugs_Bunny poslato Avgust 14, 2009, 16:47:24 POSLE PODNE
pod prvo ne mozes ti napisat /save kuca1 nego samo /save a komandu cu ti dat kad dodem navecer sa treniga

Hvala ti puno,a i kad upisem /save pise class position saved,udjem u rockstar games i sve to,nema savedpositions.txt :S a bio bih ti zahvalan kad bi mi komandu dao :)


Svi koji igraju CS-a neka nam se pridruze (:

to se i meni dogaÄ'alo...
vjerojatno koristis windows 7 ili vistu...
moras ici u control panel->folder options->view->show hidden files and folders...
i onda ides u ovu mapu: Computer-> C:(ili na kojem disku imas instaliran windows)->Users->Tvoje ime->AppData->Local->VirtualStore->Program Files->Rockstar Games->GTA San Andreas->savedpositions.txt...
i tu ti i slike vjerojatno sprema...
preporučam ti da napraviš prečac te mape na radnu povrsinu...

Citat: vugrinec95 poslato Avgust 15, 2009, 10:14:54 PRE PODNE
to se i meni dogaÄ'alo...
vjerojatno koristis windows 7 ili vistu...
moras ici u control panel->folder options->view->show hidden files and folders...
i onda ides u ovu mapu: Computer-> C:(ili na kojem disku imas instaliran windows)->Users->Tvoje ime->AppData->Local->VirtualStore->Program Files->Rockstar Games->GTA San Andreas->savedpositions.txt...
i tu ti i slike vjerojatno sprema...
preporučam ti da napraviš prečac te mape na radnu povrsinu...

Da vista mi je...pokusat cu ovo sto si preporucio...hvala ti puno care :)


Svi koji igraju CS-a neka nam se pridruze (:

care sorry wista mi na njemackom...pls mozes mi reci koje opcije idem kad na start kliknem pls...tesko se snaci na wisti pogotovo jos njemacki :-X


Svi koji igraju CS-a neka nam se pridruze (:

Citat: Bugs_Bunny poslato Avgust 14, 2009, 16:47:24 POSLE PODNE
pod prvo ne mozes ti napisat /save kuca1 nego samo /save a komandu cu ti dat kad dodem navecer sa treniga
LOL! Da nemozes kucati /save kuca1
Di si to vidio?
Ja uvik kucam tako da razlikujem u savedpositions.txt sta je sta!
uvik npr. /save auto 1 ili /save grove spawn
Poslednja Izmena: Avgust 15, 2009, 13:43:03 POSLE PODNE od [BM]Vuki



lol pa moze se pored /save sta oce /save text da bi poslije razlikovao sta je sta :D

koji car kaze da ne moze
/save komentar


naprimer kao ja sta imam pun kuac u savepositions kako bi nasao to sta mi treba? niti kad bi nagadjao ne bi uspeo



a savepositions.txt mora da postoji ... dobro pronadji u X:\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas\savepositions.txt

mora da postoji ako ti nisi obrisao xD

Citat: mikec poslato Avgust 15, 2009, 21:58:22 POSLE PODNE
koji car kaze da ne moze
/save komentar


naprimer kao ja sta imam pun kuac u savepositions kako bi nasao to sta mi treba? niti kad bi nagadjao ne bi uspeo



a savepositions.txt mora da postoji ... dobro pronadji u X:\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas\savepositions.txt

mora da postoji ako ti nisi obrisao xD

koji si ti mozak pa vidis da covjek ne moze /save text zato on mora samo /save inace mu nece snimiti taj sam imao i ja problem
LG ip- 188.40.57.132:7704
uskoro i rpg

Citat: Bugs_Bunny poslato Avgust 15, 2009, 22:39:10 POSLE PODNE
Citat: mikec poslato Avgust 15, 2009, 21:58:22 POSLE PODNE
koji car kaze da ne moze
/save komentar


naprimer kao ja sta imam pun kuac u savepositions kako bi nasao to sta mi treba? niti kad bi nagadjao ne bi uspeo



a savepositions.txt mora da postoji ... dobro pronadji u X:\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas\savepositions.txt

mora da postoji ako ti nisi obrisao xD

koji si ti mozak pa vidis da covjek ne moze /save text zato on mora samo /save inace mu nece snimiti taj sam imao i ja problem

al izgleda se nista ne pojavi i kada samo /save idem


Svi koji igraju CS-a neka nam se pridruze (:

ma napravi kako sam ti gore rekao...