Shadowfield Roleplay - Zeder sistem

Započeo Farkias, Septembar 26, 2016, 23:11:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Jedan unikatan sistem na našem serveru(nigdje još nisam vidio), sistem sam izradio lično ja.

Super je ovo.  ;)

Ja bih recimo dodao jos i kao neko "crno trziste" gde bi mogli igraci da nabave razne ilegalne stvari a izmedju ostalog i kao neku opremu za zeder koja ce kao da onesbosobi sistem i auto ce moci da se pokrene. Bice ukraden bla, bla, bla... Ali procenat uspesnosti ce biti veoma mali.

Takodje mozete da uradite i kada se prikazuje ovaj textdraw sa leve strane da ubacite i zvuk koji ne menja frenkvenciju...



Citat: MegatroNâ,,¢ poslato Septembar 26, 2016, 23:46:58 POSLE PODNE
Super je ovo.  ;)

Ja bih recimo dodao jos i kao neko "crno trziste" gde bi mogli igraci da nabave razne ilegalne stvari a izmedju ostalog i kao neku opremu za zeder koja ce kao da onesbosobi sistem i auto ce moci da se pokrene. Bice ukraden bla, bla, bla... Ali procenat uspesnosti ce biti veoma mali.

Takodje mozete da uradite i kada se prikazuje ovaj textdraw sa leve strane da ubacite i zvuk koji ne menja frenkvenciju...

Hvala, sviÄ'a mi se tvoj prijedlog, možda ga realizujemo. :)






Hvala svima na lijepim komentarima, trudimo se dokazati da smo ozbiljni i da ne želimo da se samp cijelokupan ugasi zbog servera koji su neozbiljni :D

Posjetite: www.shadowfield.info
CENTURION OGC |  www.centurion-ogc.info


#A.J.

Odlično, samo ako je ovo Los Arctic/Shadowfield, kako već, njegov izvorni je Night Life od Ramiza Polića ?

Citat: HÏ...Ñ•Ñ,oon poslato Oktobar 06, 2016, 14:03:07 POSLE PODNE
Odlično, samo ako je ovo Los Arctic/Shadowfield, kako već, njegov izvorni je Night Life od Ramiza Polića ?

Ne, to nije izvorni