[Pitanje] Koji je bolji mod ?

Započeo berroni.pwn, Septembar 24, 2016, 18:11:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zanima me koji mod da uzmem i pocnem raditi opcenito da uradim masinu od njega. Kazite mi iskreno koji je BOLJI po SVEMU mod.
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=104047.0 - UL
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=99003.0 - UK




Muma de ovu tvoju sisatu ukloni jer ako stara uleti u sobu pitat ce sta je ovo  :D


Bextazy ako os da napravis masinu od servera a UP mi ne dirajte mnogo se lakse snac u modu neg u Athlone i ostalima bok te kad sam vidio kodove od lawless gaminga pao sam sa stolice
• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.

Citat: ᕼᖇá'Œá"•Tá—©á'ŽOᐯIá'• poslato Septembar 24, 2016, 19:08:05 POSLE PODNE
Bextazy ako os da napravis masinu od servera a UP mi ne dirajte mnogo se lakse snac u modu neg u Athlone i ostalima bok te kad sam vidio kodove od lawless gaminga pao sam sa stolice
Svaki skripter razumije kod, samo netko razlicito pise, zavisi koji font voli netko voli cmd:..(playerid...){ a netko odvojit, jbg.
heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci

Citat: Łukmember=1996][/member] link=topic=106352.msg677695#msg677695 date=1474738076]
Citat: ᕼᖇá'Œá"•Tá—©á'ŽOᐯIá'• poslato Septembar 24, 2016, 19:08:05 POSLE PODNE
Bextazy ako os da napravis masinu od servera a UP mi ne dirajte mnogo se lakse snac u modu neg u Athlone i ostalima bok te kad sam vidio kodove od lawless gaminga pao sam sa stolice
Svaki skripter razumije kod, samo netko razlicito pise, zavisi koji font voli netko voli cmd:..(playerid...){ a netko odvojit, jbg.
Razumije kod ali teze se snac eo npr ko bi se snasao u lawless gaming modu umjesto CreateDynamicObject oni su stavili lawless_CDO nigdje veze
• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.

Citat: [ET]Doom poslato Septembar 24, 2016, 18:56:43 POSLE PODNE
Muma de ovu tvoju sisatu ukloni jer ako stara uleti u sobu pitat ce sta je ovo  :D
Ugasi monitor haha ajde barem neće nikad pomislit da si gay xd :D

Citat: ᕼᖇá'Œá"•Tá—©á'ŽOᐯIá'• poslato Septembar 24, 2016, 19:08:05 POSLE PODNE
Bextazy ako os da napravis masinu od servera a UP mi ne dirajte mnogo se lakse snac u modu neg u Athlone i ostalima bok te kad sam vidio kodove od lawless gaminga pao sam sa stolice
Meni se lakše snaći u Athloneu, nego u UPu...

Mozes se snac i u Athlone al je laksi puno UP a sto se tice Lawlessa da ne govorim  :D :D umjesto SetPlayerSkin kod njih lawless_SKIN dobro buraz skontali smo da se server zove lawless na svaku funkciju varijablu i ostale vragove stavili ispred lawless
• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.

Nijedan, ali ako zelis od ova dva uzmi UK-a.

Citat: ᕼᖇá'Œá"•Tá—©á'ŽOᐯIá'• poslato Septembar 24, 2016, 19:41:52 POSLE PODNE
Mozes se snac i u Athlone al je laksi puno UP a sto se tice Lawlessa da ne govorim  :D :D umjesto SetPlayerSkin kod njih lawless_SKIN dobro buraz skontali smo da se server zove lawless na svaku funkciju varijablu i ostale vragove stavili ispred lawless
Ne mozes uporedjivati mod koji ima 20k linija i mod od 80k linija. UP ima one najosnovnije sisteme za neki mod.. a za lawless se slazem.. previse je glupo pisan kod

Kolko znam Ultra Life nije u potpunosti dovrÅ¡en,ima se tu joÅ¡ radit,ko Dadinog moda ima dosta zavrÅ¡enih stvari,imas winter editiion,solidan mod,moja preporuka je Dadin  :D