[GM NAJAVA] Binary Star Roleplay - by LordShigi

Započeo LordShigi, Jul 24, 2010, 10:26:18 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Correlli

Citat: aleluja poslato Jul 24, 2010, 16:18:09 POSLE PODNE
intro sam ja tako nesto slicnije napravio .. :D

I nisi jedini. Napravilo je takav intro sustav već puno ljudi do sada, i baš zato kažem da ta stvar nije više unikatna.

ma lol 2011 znas kad je to evo najavljujem da cu do 2025 imati 4 dece :D










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


Lol pa znam kad cu biti otprilike gotov ako idem ovim tempom.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Ma kakvi da tek sad pocinjem skriptati. Ja skriptam jos od sampa 0.1b(ako si mislio na to, ili si mozda mislio na postotak izrade skripte). I sto ti je to UCP, Ubuntu Certified Proffessional?? xD


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: <=[♫]_3m1r_[♫]=> poslato Jul 24, 2010, 18:32:51 POSLE PODNE
User Control Panel..


To ti je kao na LSRP....

Moras preci taj test,kako bi igrac mogao igrati na LSRPu..Kontas?

Ako si kada pokusao ici na LSRP...:)...

Ona RP pitanja...



UCP = User Control Panel

Korisnik prolazi testna pitanja, ukoliko proÄ'e i registrira account dolazi do joÅ¡ testova te mora napisati priču o svom karakteru, tj. koga prezentira. TakoÄ'er mora odgovoriti na normalna pitanja o Roleplayu te onda čeka odgovor admina / testera da prihvate / odbace + razlog.


@Shigi - SviÄ'a mi se skripta.

Dodan trenutni status izrade u prvi post. I htio bi se zahvaliti Johnu za pomoć oko MYSQL-a.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Johnny

Lepo si napravio svaka cast,al do 2011 ce biti GTA IV u modi vec je kreno zamisli do 2011 pfff bolje ti je da pravis za GTA IV ako znas i imaces igraca  ;)

Kladim se da ce ti IV:MP projekt propasti.


TRAZIM NEKOGA DA MI POMOGNE OKO TESTA SKRIPTE

DODAN NOVI VIDEO U PRVI POST
Poslednja Izmena: Avgust 10, 2010, 22:45:06 POSLE PODNE od LordShigi


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji


Citat: LordShigi poslato Jul 31, 2010, 14:53:06 POSLE PODNE
Kladim se da ce ti IV:MP projekt propasti.


TRAZIM NEKOGA DA MI POMOGNE OKO TESTA SKRIPTE

DODAN NOVI VIDEO U PRVI POST

ako trebas nekog da ti pomogne testat ---> PM xD
Vikend je policija nas hvata,
vikend je ode cijela plata,
oko nas stvari ukradene,
sve smo dali na planove i sheme..
||||:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=:=:THE IVEX:=:=:=:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=::=:|||| 


PS: Ne saljite mi nikakve pm jer neodgovaram na njih! Ako trebate nes pitajte ove pr0 skriptere pa neka vam kazu!Hvala !


ZicMortal

Ima tu dosta potencijala moram priznat... jedino za admin sistem imam primjedbe, a to je da je admin prespor pomoću toga klikanja na igrača (igrač ode offline dok ga ovaj klikće da bi ga banao xD primjerice)

Citat: ZicMortal poslato Avgust 17, 2010, 02:17:27 PRE PODNE
Ima tu dosta potencijala moram priznat... jedino za admin sistem imam primjedbe, a to je da je admin prespor pomoću toga klikanja na igrača (igrač ode offline dok ga ovaj klikće da bi ga banao xD primjerice)

E tocno to sam ja htio rec...I ja sam mislio napravit da bude tako u dialogu ali sam skuzio da je to presporo adminima... :P
Mysterious roleplay

Ja cu napraviti i normalnu komandu da moze brze. Ali imaju i komandu /remoteban s kojom mogu banati nekog ko nije na serveru.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Pogledaj prvi post. Reci mi svoj MSN na PM pa cu ti sve objasniti. Ne brini. :)


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji