hosting

Započeo redbat, Jul 23, 2010, 19:04:21 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Å ta se sve uploada kada se kupi host?npr. 100 slotova
gm,fs a šta sa cfg-a?i ako ja hoću da mogu unloadati skripte i loadati dok sam u igri dali se može onda un i load fs?

Johnny

Ako si kupio Hosting ubacio gamemode , ubacio filter script i itd... u Server CFG treba podesiti sledece:

echo Executing Server Config...
lanmode 0
rcon_password bananas -tvoj rcon pass samo da ga ti znas!
maxplayers 100
port 7777 tvoj port od IP-a
hostname Ime tvog servera
gamemode0 GameModeTvoj pa onda 1  (1 stavis da lepo ucita)
filterscripts FS ime
announce 0
query 1
weburl Tvoj sajt
maxnpc 10
onfoot_rate 40
incar_rate 40
weapon_rate 40
stream_distance 300.0
stream_rate 1000
Map name: ime mape
Password: ako zelis da zakljucas server ovde pass
Poslednja Izmena: Jul 23, 2010, 23:12:29 POSLE PODNE od CMRP|Johnny

Ja koristim 3 fs,gm,plugin jeli to treba sve uploadati ,a Å¡ta sa scriptfiles tamo mi se sejva od admin skripte sve jel i to uploadam?

Johnny

CitatJa koristim 3 fs,gm,plugin jeli to treba sve uploadati ,a Å¡ta sa scriptfiles tamo mi se sejva od admin skripte sve jel i to uploadam?
Pa sve sam ti objasnio gore  ;)

ma znam ja to u cfg-u sve i hvala ali mene zanima dali cfg treba uploadati?
I Å¡ta sa scriptfolderom gdje mi se sprema sve od admin skripte jel i njega uplaodam?

Johnny

Citat: maltheus poslato Jul 24, 2010, 15:30:55 POSLE PODNE
ma znam ja to u cfg-u sve i hvala ali mene zanima dali cfg treba uploadati?
I Å¡ta sa scriptfolderom gdje mi se sprema sve od admin skripte jel i njega uplaodam?
Objasni mi dali si kupio hosting ili si otvorio na kucno serveru i onda cu ti reci...  ;)

Naručio sam ga na gam.hr ,Želim znati unaprijed to sve a na kućnom već znam sve raditi ne brini ,ali mene brine hosting kada mi doÄ'e kako ću s njim.

Johnny

Hosting ti je isto kao na kucnom veruj mi....imas foldere ubacujes GM-ove isto ko na kucnom  ;) SVE ISTO!  8)

Onda super hvala , :-*
Tema nek bude otključana za svaki slučaj kada meni doÄ'e ako neÅ¡to nebudem znao  8)

Isto ti je sve samo sto u server.cfgu nesmjes mjenjati port i slotove.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Johnny

CitatIsto ti je sve samo sto u server.cfgu nesmjes mjenjati port i slotove.
Nepricaj gluposti sme da menja ja imam server i menjam slotove norm al port ne diraj da im ne pojebes tamo  ;) Ako si uzeo za 50 slotova ne smes da dizes nego ja imam do 200 pa se sprdam  ;D

Pa htio sam reci ako si kupio 50 slotova onda nesmijes staviti 500, spustati uvjek smijes.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji