[LRPG] LOSPIONS © OGC 2016 [OPIS SERVERA] |WWW.LOSPIONS-OGC.INFO|

Započeo Jovic, Avgust 02, 2016, 20:28:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.




◆ Naziv servera: Lospions © OGC
â—† Link foruma: www.lospions-ogc.info
â—† SAMP IP: samp.lospions-ogc.info:7779
â—† TS3 IP: ts.lospions-ogc.info:9001
â—† FB Stranica: www.facebook.com/lospionsogc
â—† Vlasnik / Skripter: Trzin, Exx, Zoka
â—† Maper: Goran
â—† Sponzor zajednice: Digital Hosting
â—† Opis izradio: Jovic


Veliki pozdrav clanovima ZB SAMP Zajednice i ostalima koji citaju ovo, želim da Vam predstavim jedan novi SA-MP server, tacije jednu novu zajednicu po imenu Lospions koja se otvara u Petak 5.8.2016 godine u 20:00.
Zajednica je nastala u decembru prošle godine, osnivaci zajednice su Exx, Trzin, Zoka i Goran.
Njihov cilj jeste da zabave Vas i da Vam pružaju poštenu i zabavnu igru !


Kao što vidite, na slici Vam je prikazano kako izgleda Registracija i Login. Naravno, ako nemate account vi se morate Registrovati (Upisati Lozinku, Državu, Pol, Godine) ili ako imate account onda se jednostavno Ulogujete. Nakon toga sledi Tutorijal, a to cu Vama ostaviti da pogledate.




Kao što možete videti, ovo je spawn u Los Santosu. Kada završite sa registracijom, ovde se stvarate i nastavljate vašu igru. Tu imate sve što Vam je potrebno da bi ugodno igrali (Rent, Trafika, Bankomat)..
Na pocetku igre, dobijate 50k i Lvl 3.



Na serveru ima 8 Organizacija, 2 su Državne (Policija i Novinari), 3 Bande (Grove Street Family, Ballas, Los Surenos) i 3 Mafije (La Costra Nostra, The Sicilian Mafia, Yakuza).
Dole možete videti slike naših Organizacija










Na serveru ima dosta važnih lokacija, kao što su Banka, Zlatara, Oglasi, Lotto, Auto Salon itd..Ja cu Vam sada prikazati nekoliko lokacija, a ostale cu Vama ostaviti da pogledate na openu.
















Došli smo do kraja, i ostalo je da Vam pokažem kako izgledaju neki od poslova. Trenutno ima 5 poslova, i svi su unikatni. Nadam se da ce Vam se svideti.







To je to od mene, opis i nije nešto ali trudio sam se da Vam što bolje objasnim. Nadam se da mi necete zameriti, i da Vam se svidaju slike. Toliko od mene, nadam se da cete doci u petak da zajedno otvorimo server, i da se družimo. Živeli !




Momenzi je radio TDove, i odradio je jos nesto sto ce doci na Update. Inace Hvala ! :)







Mape nisu prelijepe kao što se na slikama pokazuje,ovaj efekt ih uljepšava! Palac dole zbog toga :) inače GL
Mapper since 2k13.


Citat: Rovčanin poslato Avgust 04, 2016, 22:38:21 POSLE PODNE
Mape nisu prelijepe kao što se na slikama pokazuje,ovaj efekt ih uljepšava! Palac dole zbog toga :) inače GL
Mape su ekstra, uÄ'i na server pa pogledaj. :)

Opis odlican mod odlican igrao sam malo na serveru moram rec da mi se svidjeo 10/10
Marketing Associate[/url]
Graphic Designer
UI/UX Designer
Instagram