BGaming Summer Edition

Započeo anderson87, Jul 19, 2016, 23:45:45 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozz svima danas cu vam predstaviti tdeove koje sam radio za BGaming  ;D Ocijenite
• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.


• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.

Lepo zamisljeno i odradjeno. Samo iskreno ne svidja mk se ta crvena drecava boja,istera mi oci hahahah. Ali opet super odradjeno

Citat: [VG] Tosic ãƒ,, poslato Jul 19, 2016, 23:54:46 POSLE PODNE
Lepo zamisljeno i odradjeno. Samo iskreno ne svidja mk se ta crvena drecava boja,istera mi oci hahahah. Ali opet super odradjeno
Men bas fina  :D :D
• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.


Bez uvrede, ali svi su ti tdovi na istu foru, promjeni malo oblik tdova, ne stalno box, na to još jedan box i tjt, ovo nije hate, samo ti predlažem :D
BALKAN ELITE - MAPPER


Lepo izgleda (Y)

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D

• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.

Ekstra je ovo 10/10

Nego hajde o bojama malo, crvrna boja sa psiholoske strane i ne stvara dobar efekat kada je korisnik u ovom slucaju igrac gleda, pa se slabo koristi kod web dizajna i slicnog. Medjutim ovdje je rijec o nesto tamnijoj varijanti pa i moze nekako proci. Veliki plus je sto tom bojom stvaras identitet zajednice, pa na kraju taj negativni efekat prelazu u pozitivni.
KOPAJ KRIPTOVALUTU TELEFONOM! >>> SAZNAJ VIŠE <<<
POČNI RADITI KAO PREDAVAČ ENGLESKOG JEZIKA! >>> SAZNAJ VIŠE <<<

Citat: TheToretto poslato Jul 23, 2016, 19:48:53 POSLE PODNE
Ekstra je ovo 10/10

Nego hajde o bojama malo, crvrna boja sa psiholoske strane i ne stvara dobar efekat kada je korisnik u ovom slucaju igrac gleda, pa se slabo koristi kod web dizajna i slicnog. Medjutim ovdje je rijec o nesto tamnijoj varijanti pa i moze nekako proci. Veliki plus je sto tom bojom stvaras identitet zajednice, pa na kraju taj negativni efekat prelazu u pozitivni.
Hvala brt ja to i stvaram od servera da uparim boje i texture npr u mapama u textdrawowima i slicno da ne stvaram pedersku zastavu od zajednice  :D
• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.

47

*