[SA:MP] Edimax Roleplay l edrp-samp.com

Započeo Dragan_Grubesic, Jul 17, 2016, 19:54:44 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Želim vam predstaviti nekima već dobro poznati server koji je prestao sa radom,ali se ponovo otvara.Dobrodošli na
EDIMAX ROLEPLAY



Kratko rečeno: Nekima već poznato ime sa:mp scene koje već dugo nije radilo se ponovo pojavljuje.Edimax Roleplay server počinje sa radom 17.7.2016 u 20:00h.Server otvara stari vlasnik tako da niko nije preraÄ'ivao gamemod.Ovim putem vas pozivam na otvorenje u Å¡to većem broju.

Što se radnje servera tiče odvijat će se u Los Santosu i mjestima oko LS-a.s obzirom na broj igrača radnja se može proširiti i dalje.Trenutno počinjemo sa 25 slotova pa požurite da ugrabite svoje mjesto.ED tim vam garantuje dobar provod na serveru,dobru administraciju,maksimalan roleplay i sve ostalo što je potrebno jednoj uglednoj zajednici.

Čekamo vas večeras u 20:00h!


HostName: Edimax RolePlay
IP: 144.76.68.79:8535




Server je trenutno ugašen,zbog radova,ali IP je točan i večeras od 20:00 će biti moguće pristupiti igri.

Uredu ako do 22:00h ne bude radila IP adresa moracu LOCK temu. Hvala na razumevanju.


Citat: Depayâ,,¢ poslato Jul 17, 2016, 20:03:04 POSLE PODNE
Uredu ako do 22:00h ne bude radila IP adresa moracu LOCK temu. Hvala na razumevanju.
Eto radi server, covek najavio otvaranje tako da je server ugasen normalno. Odma pretnje da ce biti lock teme, nista se nije promenilo vidim...
Poslednja Izmena: Jul 17, 2016, 20:10:55 POSLE PODNE od Depayâ„¢

Momak to mi je posao, nemoj da se mesas u moj PDF.

Citat: Depayâ,,¢ poslato Jul 17, 2016, 20:10:59 POSLE PODNE
Momak to mi je posao, nemoj da se mesas u moj PDF.
Ako ti je posao onda citaj kako pise. Lepo kaze da se server otvara u 8 i logicno je da je zatvoren pre toga, zar ne? Aj nista, uzivaj.

Nemas ti sta da se mesas u moj posao, ovog puta cu te pustiti, sledeci put ides report. poyy

Citat: Depayâ,,¢ poslato Jul 17, 2016, 20:23:45 POSLE PODNE
Nemas ti sta da se mesas u moj posao, ovog puta cu te pustiti, sledeci put ides report. poyy
Poyy brt

Srecno vam..

Nekontam sto napadate decka.. Njegov posao je da upozori jer mozete vi napisati u 8 a da i ne otvorite

Server je otvoren prije sat vremena i zahvaljujem se svima koji su doÅ¡li,nastavite tako i bez svaÄ'a u PDFu. :)
[/color][/b]


Stari vlasnik, sta spada pod to? Na forumu nigde ne vidim ime ZicMortal
Poslednja Izmena: Jul 18, 2016, 17:43:17 POSLE PODNE od SteXi.ılllı.

Pored njeg bio je još jedan vlasnik,i nakon Zic-a je server radio sa tim drugim vlasnikom.