Vađenje fajlova - Pokvaren hard

Započeo ceLL_, Jul 03, 2016, 00:10:17 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kao što sam naslov kaže, crkao mi je hard disk, a imam dosta bitnih stvari na njemu.


Da li je moguće na neki način iščupati nekako fajlove iz njega?
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"


Sve zavisi kakvo je oštećenje, ti kod kuće bez nekog znanja to nećeš uspjeti odraditi.Ako je oštećenje na ploči možeš naći istu ploču tj. naći isti disk i uzeti ploču sa njega i staviti, ali opet šansa da će raditi je jako mala.Hard disk je osjetljiva stvar, tako da ćeš se VJEROVATNo morati pomiriti s tim podatcima što ih imaš :D

"They have computers, and they may have other weapons of mass destruction."

Medo ti dobro govori, moraš nam reći o kakvom se oštećenju točno radi, da li je to fizičko ili elektronsko oštećenje. Ima par riješenja , ali opet, prvo moraš dati više informacija.

Ne razumem se baš najbolje oko toga, ali jedan dečko je pogledao i rekao da su otišle neke "iglice" na hardu, i da nije moguće sam izvaditi fajlove, da se mora nositi u odredjeni servis koji samo to radi, a to je dosta i skupo...
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"

Citat: ceLL_ poslato Jul 05, 2016, 23:49:22 POSLE PODNE
Ne razumem se baš najbolje oko toga, ali jedan dečko je pogledao i rekao da su otišle neke "iglice" na hardu, i da nije moguće sam izvaditi fajlove, da se mora nositi u odredjeni servis koji samo to radi, a to je dosta i skupo...
Te "IGICE" su citac znaci to kodkucenemoze nikako popravit znaci ako ne odneses u servis neces nikako izvadit fajlove

Citat: ðŸ"˜|Harexe|ðŸ"˜ poslato Jul 06, 2016, 00:13:46 PRE PODNE
Citat: ceLL_ poslato Jul 05, 2016, 23:49:22 POSLE PODNE
Ne razumem se baš najbolje oko toga, ali jedan dečko je pogledao i rekao da su otišle neke "iglice" na hardu, i da nije moguće sam izvaditi fajlove, da se mora nositi u odredjeni servis koji samo to radi, a to je dosta i skupo...
Te "IGICE" su citac znaci to kodkucenemoze nikako popravit znaci ako ne odneses u servis neces nikako izvadit fajlove

A mozda je mislio i na ulaz za sata kabal ili za napajanje

Ontopic ajde uslikaj HDD sa zadnje strane tj tamo gdje se kopcaju kablovi, potrudi se da se dobro vidi to sve
KOPAJ KRIPTOVALUTU TELEFONOM! >>> SAZNAJ VIŠE <<<
POČNI RADITI KAO PREDAVAČ ENGLESKOG JEZIKA! >>> SAZNAJ VIŠE <<<

Citat: TheToretto poslato Jul 06, 2016, 10:09:47 PRE PODNE
Citat: ðŸ"˜|Harexe|ðŸ"˜ poslato Jul 06, 2016, 00:13:46 PRE PODNE
Citat: ceLL_ poslato Jul 05, 2016, 23:49:22 POSLE PODNE
Ne razumem se baš najbolje oko toga, ali jedan dečko je pogledao i rekao da su otišle neke "iglice" na hardu, i da nije moguće sam izvaditi fajlove, da se mora nositi u odredjeni servis koji samo to radi, a to je dosta i skupo...
Te "IGICE" su citac znaci to kodkucenemoze nikako popravit znaci ako ne odneses u servis neces nikako izvadit fajlove

A mozda je mislio i na ulaz za sata kabal ili za napajanje

Ontopic ajde uslikaj HDD sa zadnje strane tj tamo gdje se kopcaju kablovi, potrudi se da se dobro vidi to sve

SATA HDD konektor nema iglice od pozada, tj ima port za pata power ali se on ne koristi već toliko.Tako da ne vjerujem da su to te iglice osim ako nije ATA HDD mada i to čisto sumnjam

"They have computers, and they may have other weapons of mass destruction."

Citat: MEDO poslato Jul 06, 2016, 12:54:39 POSLE PODNE
Citat: TheToretto poslato Jul 06, 2016, 10:09:47 PRE PODNE
Citat: ðŸ"˜|Harexe|ðŸ"˜ poslato Jul 06, 2016, 00:13:46 PRE PODNE
Citat: ceLL_ poslato Jul 05, 2016, 23:49:22 POSLE PODNE
Ne razumem se baš najbolje oko toga, ali jedan dečko je pogledao i rekao da su otišle neke "iglice" na hardu, i da nije moguće sam izvaditi fajlove, da se mora nositi u odredjeni servis koji samo to radi, a to je dosta i skupo...
Te "IGICE" su citac znaci to kodkucenemoze nikako popravit znaci ako ne odneses u servis neces nikako izvadit fajlove

A mozda je mislio i na ulaz za sata kabal ili za napajanje

Ontopic ajde uslikaj HDD sa zadnje strane tj tamo gdje se kopcaju kablovi, potrudi se da se dobro vidi to sve

SATA HDD konektor nema iglice od pozada, tj ima port za pata power ali se on ne koristi već toliko.Tako da ne vjerujem da su to te iglice osim ako nije ATA HDD mada i to čisto sumnjam

Ne vjerujem da mu je taj "strucnjak" sto je rekao da su se iskrivile iglice otvarao taj isti HDD i prckao po njemu..
KOPAJ KRIPTOVALUTU TELEFONOM! >>> SAZNAJ VIŠE <<<
POČNI RADITI KAO PREDAVAČ ENGLESKOG JEZIKA! >>> SAZNAJ VIŠE <<<