[Pomoc] Textdraw Box problem..

Započeo Jockz_Corleone, Jun 25, 2016, 18:48:46 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: Moja
Detaljan opis problema: Napravio sam TD u ipleomaxu i sada kada to ubacim u skripti i udjem na server sve radi lepo sem boxa, koji je manji nego u ipleomaxu sto sam napravio, pogledajte sliku sve jasnije.
Dio skripte: /
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): Ovaj box gore sto je mali, a treba da bude do plave linije SLIKA

U prosloj temi su ti lepo rekli odes u editor i popravis to sigurno si greskom nesto kliknuo ili sta vec i ispalo tako kako je ispalo...

Citat: â–... â–† â–ˆ Rudimental â–ˆ â–† â–... poslato Jun 25, 2016, 19:39:20 POSLE PODNE
U prosloj temi su ti lepo rekli odes u editor i popravis to sigurno si greskom nesto kliknuo ili sta vec i ispalo tako kako je ispalo...
Uradio sam opet taj box i iste su sve koorinate

Ako imas spremljene tdeove ubaci ponovo taj box u svoj mod mozda si slucajno izbisao neki broj od size boxa pa ti je tako malo  :)
• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.

Citat: ᕼᖇá'Œá"•Tá—©á'ŽOᐯIá'• poslato Jun 25, 2016, 23:34:46 POSLE PODNE
Ako imas spremljene tdeove ubaci ponovo taj box u svoj mod mozda si slucajno izbisao neki broj od size boxa pa ti je tako malo  :)
Nisam pa uporedjivao sam iz ipleomaxa i sto sam ubacio u mom modu. I opet sam usao i opet kreirao taj box i opet nece

Ma obrisi ceo box i napravi novi sto se mucis oko gluposti i sitnice :D

Citat: â–... â–† â–ˆ Rudimental â–ˆ â–† â–... poslato Jun 26, 2016, 15:15:55 POSLE PODNE
Ma obrisi ceo box i napravi novi sto se mucis oko gluposti i sitnice :D
Upravo  ::)
• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.

Citat: ᕼᖇá'Œá"•Tá—©á'ŽOᐯIá'• poslato Jun 26, 2016, 18:58:25 POSLE PODNE
Citat: â–... â–† â–ˆ Rudimental â–ˆ â–† â–... poslato Jun 26, 2016, 15:15:55 POSLE PODNE
Ma obrisi ceo box i napravi novi sto se mucis oko gluposti i sitnice :D
Upravo  ::)
Pa to sam i napisao gore, da sam opet napravio box i opet nije hteo, ali juce mi je jednom htelo i posle opet kada sam usao opet nije htelo??

Ne znam brate ja te probleme nisam imao nikada a napravio sam brdo TD-ova pomocu iPLEOMAX's TextDraw Editor-a jedini problem sa kojim sam se ja susreo jeste rezovolucija u igri tipa ako napravis u jednoj pa se prebacis u drugu ne bude bas onako kako si ti uradio vec se kao pomeri malo ali nista strasno...