[Pomoc] Textdraw Box problem..

Započeo Jockz_Corleone, Jun 25, 2016, 15:27:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: Moja
Detaljan opis problema: Napravio sam TD u ipleomaxu i sada kada to ubacim u skripti i udjem na server sve radi lepo sem boxa, koji je manji nego u ipleomaxu sto sam napravio, pogledajte sliku sve jasnije. :)
Dio skripte: /
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): Ovaj box gore sto je mali, a treba da bude do plave linije SLIKA

razvuci ga hahahaha
heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci

Ako si tdeove spremio mozes da kopiras te tdeove ponovo i ponovo ih ubacis.A bilo bi pozeljno da das kodove tog boxa sto si ubacio u scriptu i kodove boxa sto si spremio sa Ipleomax  :)
• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.

Citat: ophion poslato Jun 25, 2016, 15:31:13 POSLE PODNE
razvuci ga hahahaha
Pa razvukao sam ga citaj malo ti gore text, u ipleomaxu je normalan do plave linije a kad udjem na serveru onakav je

Citat: ᕼᖇá'Œá"•Tá—©á'ŽOᐯIá'• poslato Jun 25, 2016, 15:39:28 POSLE PODNE
Ako si tdeove spremio mozes da kopiras te tdeove ponovo i ponovo ih ubacis.A bilo bi pozeljno da das kodove tog boxa sto si ubacio u scriptu i kodove boxa sto si spremio sa Ipleomax  :)
U ipleomaxu mi je taj box do plave linije a kada ubacim u skripti kodove i udjem na server on je onakav mali, a u ipleomaxu normalan
E ovako mi je u ipleomaxu SLIKA
Poslednja Izmena: Jun 25, 2016, 15:52:35 POSLE PODNE od Jockz_Corleone




Molimo te da procitas pravila foruma te da onda otvoris temu po pravilima.

Razlog zakljucavanja:

Zabranjen je popularni BUMP(osvježavanje teme duplim postom) osim u slučaju da je prošlo 24h od zadnjeg posta!

Pravila:

Glavna pravila Balkan SA:MP foruma .

Razgovor u vezi PAWN-Skriptanja .