| Megatron Design |

Započeo m1lfman, Maj 10, 2016, 12:23:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.



Pozdrav svima,

Kao sto mozete odmah primetiti ima nekih mali problema sa background slikom, koji je nastao prilikom editovanja...(To se desi kada profesionalac edituje xD). Salu na stranu, osnovu koda nisam ja poceo samo sam se nadovezao sa dizajnom i back-end programiranjem. Dizajn nije nista specijalan jer nisam upoznat toliko sa samim dizajnom vise sam se posvetio funkcijama na sajtu. Sajt sadrzi opciju da se naruci zeljeni artikal, takodje korisnici imaju uvid u narudzbine(sopstvene) do kada vaze, i ostale potrebne informacije. Dalje sadrzi i opciju register/login, admin panel, podrsku i ima mogucnost da se biraju 2 jezika(radimo na tome da se ubace jos kao sto je Ruski i sl.). Hteo bih da napomenem da ovaj sajt(pricam o dizajnu) sadzri vise stvari sa nekih drugih koji su vec objavljeni, sa odredjenom vrstom editovanja od strane mene. Hteo bih da cujem Vase misljenje vezano za ovo, sta menjati odnosno gde treba da poradim jos.
Hvala.

S postovanjem,
Megatron.

Poslednja Izmena: Maj 12, 2016, 15:49:34 POSLE PODNE od Aussie




Citat: KNIGHTâ,,¢ poslato Maj 10, 2016, 12:29:44 POSLE PODNE
Odlicno je ovo, svaka cast
Hvala. :)

I zamolio bih moderatora ili s. moderatora da izmene naslov teme u | Megatron Design |.
Hvala.



fin design, lajkam

kakve će te mašine imati?

Lijepo, mozda bi pozadinu promenio :)

Citat: ❤ ♛ ᴍᴜᴍᴀ ♛ ❤ poslato Maj 10, 2016, 14:08:42 POSLE PODNE
Lijepo, mozda bi pozadinu promenio :)
@❤ ♛ ᴍᴜᴍᴀ ♛ ❤
Hvala. Sto se pozadine tice nisam ni ja znao bi mogao da izvedem to jest sta da koristim za pozadinu. Tako da sam nekako ovo uklopio jer mi se svidelo nzm ni ja zbog cega, ali verovatno ce biti i ona promenjena kasnije jer ovo je sve BETA faza. :)
Citat: slipnkit poslato Maj 10, 2016, 12:52:55 POSLE PODNE
fin design, lajkam

kakve će te mašine imati?
@slipnkit
Hvala. :)
Pa posto smo u BETA fazi trenutno koristimo virtuene servere(VPS). Posto smo mi nova zajednica(ne volim da kazem kompanija ili nesto slicno) trudimo se da novcana sredstva pametno koristimo. Kao sto sam rekao mi smo vec poceli BETA fazu panel je aktivan i za pocetak primamo od 5 do 10 korisnika. Zasto? Jednostavno ne zelimo da primimo ogroman broj korisnika a da kasnije svima stvara lag i ostale gluposti. Jednostvno sad za pocetak imamo u planu da primimo od 5 do 10 korisnika, vremenom se ovaj broj mozda poveca. Iznad sam naveo da radimo na tome da negde smanjimo troskove i da samim tim usluge budu nize... Recimo za GPanel, koristimo Open Source kode koji mi trenutno sredjujemo kako nama odgovara. Zasto? Jer kako sam rekao pokusavamo da smanjimo troskove u ovom slucaju odredjene licence za GPanel.
Takodje planiramo vremenom da kupimo i nasu licnu dedicated masinu, ali to je malo dalji plan, posto moram dosta stvari da sredim i obezbedim da bi sve to funkcionisalo.

Samo da napomenem u ovoj temi cu uskoro predstaviti i GPanel. (Da ne otvaram dzabe drugu teme a povezano je) :)



Najs :D promeni bg :D
heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci

Lijepo izgleda
• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.


Citat: Hrustanovic poslato Maj 11, 2016, 20:04:10 POSLE PODNE
Lijepo izgleda
Citat: ♣ ❤ Tosic ❤ ♣ poslato Maj 11, 2016, 20:06:47 POSLE PODNE
Odlicno
@♣ ❤ Tosic ❤ ♣ @Hrustanovic
Hvala vam. :)
Citat: ophion poslato Maj 11, 2016, 19:48:28 POSLE PODNE
Najs :D promeni bg :D
@ophion
Hvala. Potrudicu se da odradim malo bolji background, naveo sam iznad da nisam bas poznavalac dizajna. Generalno sam vise okrenut da zastitim stranicu(podatke) koliko mogu uz pomoc profesora iz skole.



Ne sumnjam da ce se sajt usavrsavati sve vise i vise kako vreme bude prolazilo. Za pocetak bi najbolje bilo da promenis pozadinu i nadjes nesto adekvatno, ali da bude ozbiljno i profesionalno dostojno jednog hostinga. :)
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Citat: Aussie poslato Maj 12, 2016, 01:51:29 PRE PODNE
Ne sumnjam da ce se sajt usavrsavati sve vise i vise kako vreme bude prolazilo. Za pocetak bi najbolje bilo da promenis pozadinu i nadjes nesto adekvatno, ali da bude ozbiljno i profesionalno dostojno jednog hostinga. :)
Hvala @Aussie . :)
Sredicemo to sa pozadinom. I zamolio bih te da promenis samo naslov teme, Degign u Design....




Nisi fixirao pozadinu...

    background-size: cover;
    background-repeat: no-repeat;
    background-attachment: fixed;


Uploadujte svoje slike i fajlove brzo, lako i sa ocuvanim kvalitetom 100%

www.uploaduj.me

Owner Zara Gaming RPG! (Since 2014)



Citat: Nelson ZG poslato Jul 29, 2016, 17:58:05 POSLE PODNE
Nisi fixirao pozadinu...

    background-size: cover;
    background-repeat: no-repeat;
    background-attachment: fixed;
Verovatno si gledao sliku u temu i nakon toga zakljucio da nisam fixirao pozadinu? Takodje sam u prvom postu u ovoj temi naveo da je doslo do greske prilikom editovanja slike....

Sto se tice background-a to je sve vec uradjeno. Mozes sliku pogledati.
http://imgur.com/WrNzByH