Milan Jeftic

Započeo Milan_Jeftic, Jul 17, 2010, 17:19:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Dobar dan ja sam Milan Jeftic,imam 16 godina dolazim iz BIH tj. Brod.Igram Samp uopste od 09.2009 godine,najaktivniji sam bio na CH ,bavim se skriptanjem tj. osnivam server ovih dana (Role Play)..Ovaj forum je strava i svaka cast onom ko ga izmisli...pozz
Uskoro otvaranje servera.Svi ljudi sa Balkan Samp foruma su pozvani

_________________________________________________________
Molim vas da mi potvrdite link ispod jer on mi je od jedne online igre koju igram i trebaju mi da kazem goldi a vi mi mozete pomoci.Nemorate se bojati nije nikakav virus ili takvo nesto.Hvala unapred
*****http://s3.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=91319

LP MIlane postuj pravila bla bla bla
Welcome :D

DobrodoÅ¡ao, lijepo se provedi  i poÅ¡tuj pravila

Citat: Nicky_Boss poslato Novembar 13, 2010, 10:51:20 PRE PODNE
tako su i mene nasli...nasli moj ip ujutro pokucaju na vrata ja otvorim jbt policajci ja se čudim zasto su došli, oni meni kaze jesi ti Micke_Boss sa san andreasa ja kazem da, morate poči sa nama da vam postavimo neka pitanja, jbt morao sam laggat da necu ic na sudove itd..
Citat: Nik Delgad poslato Jul 27, 2010, 15:25:39 POSLE PODNE
DoÄ'u ti japanci obučeni u nindže i masakriraju te!
:P :P

Pozdrav dobrodošao u uživaj nauči ponešto!


xexe hvala vam svima...stvarno svi ste na forumu super i drago mi je sto postoji forum koji sluzi svrsi a i da je jako dobar...pozz
Uskoro otvaranje servera.Svi ljudi sa Balkan Samp foruma su pozvani

_________________________________________________________
Molim vas da mi potvrdite link ispod jer on mi je od jedne online igre koju igram i trebaju mi da kazem goldi a vi mi mozete pomoci.Nemorate se bojati nije nikakav virus ili takvo nesto.Hvala unapred
*****http://s3.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=91319

Dobrodosao na forum! Lijepo se zabavi i nauci skriptati. :)

Last nick: Paradox

Dobro dosao,procitaj pravila i uzivaj :D
Poslednja Izmena: Jul 19, 2010, 11:02:37 PRE PODNE od Jumper







Real-Life informacije



Ime : Antonio
Nadimak : Tony
Mjesto : Đakovo,Hrvatska
Pol : Musko
Godine : 15








Afrika Gaming Informacije



Rank : Mapper
Profil : Click
Nick : Jimmy_Lopez Status : Lider HPL-a Level : 1 Imovina : -




Dobrodosao na forum. Nauci jos bolje skriptati i mappati. Postuj pravila ovog foruma. Ljepo se provedi ;)
Little Devil will burn you

Citat: []Jan poslato Jul 19, 2010, 11:16:05 PRE PODNE
Dobrodosao na forum. Nauci jos bolje skriptati i mappati. Postuj pravila ovog foruma. Ljepo se provedi ;)


xexe hocu hocu...svi ste pozvani na skorasnje otvaranje mog servera a zbog toga sto je server nov bice mi cast ako zelite da vam dam lidere :))))
Uskoro otvaranje servera.Svi ljudi sa Balkan Samp foruma su pozvani

_________________________________________________________
Molim vas da mi potvrdite link ispod jer on mi je od jedne online igre koju igram i trebaju mi da kazem goldi a vi mi mozete pomoci.Nemorate se bojati nije nikakav virus ili takvo nesto.Hvala unapred
*****http://s3.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=91319


Citat: Milan_Jeftic poslato Jul 19, 2010, 12:14:22 POSLE PODNE
Citat: []Jan poslato Jul 19, 2010, 11:16:05 PRE PODNE
Dobrodosao na forum. Nauci jos bolje skriptati i mappati. Postuj pravila ovog foruma. Ljepo se provedi ;)


xexe hocu hocu...svi ste pozvani na skorasnje otvaranje mog servera a zbog toga sto je server nov bice mi cast ako zelite da vam dam lidere :))))

Ja bi rado igrao na tvom serveru al vise neigram samp :'(
Little Devil will burn you