Kako ste presli igru?

Započeo admin, Maj 09, 2009, 15:29:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

ja sam bez cheatova pokusavo ali dosadi kada 20puta padnem neku misiju hehe...onda lijepo par sifri i eto ga hehe

Hehe, ma cim se nazivciras onda ne valja onda ni ne mozes preci...

Ana_Foulke

Nikad nisam prelazila GTA..jer mi se ova igrica uopste ne igra u singleplayeru....bolje je samp 1000 puta za mene...

Citat: Ana_Foulke poslato Maj 10, 2009, 08:09:12 PRE PODNE
Nikad nisam prelazila GTA..jer mi se ova igrica uopste ne igra u singleplayeru....bolje je samp 1000 puta za mene...

Da, bolja je ali tada nije bilo SA:MP-a odmah hehe pa moralo se nesto igrati.

Ana_Foulke

Citat: admin poslato Maj 10, 2009, 08:37:23 PRE PODNE
Citat: Ana_Foulke poslato Maj 10, 2009, 08:09:12 PRE PODNE
Nikad nisam prelazila GTA..jer mi se ova igrica uopste ne igra u singleplayeru....bolje je samp 1000 puta za mene...

Da, bolja je ali tada nije bilo SA:MP-a odmah hehe pa moralo se nesto igrati.

heh za samp sa cula na internetu...nikad mi nije padalo napamet da igram gta...XD

Prvo sam bez cheatova zatim sam sazno sa Multiplayer i to mi je ostalo kao droga...Odma sam se nafuro na pravljenje servera itd..... :D

3 puta presao GTA SA bez cheatova na 100%
                     
<a href="http://www.erepublik.com" target="_blank" > </a>
http://www.erepublik.com/en/referrer/Toni_IIicic
Klickajte i zaraÄ'ujte
[URL=h

power505

bez sifri na plejki, a danak tome je platillo jedan ipo` Ä'ojstik xD


JoeBullet


preso sam dosta puta igru i cool je par puta bez par sa jer nekad i sa chitom je zanimljivo :) npr miniganom poubijati sve
Poslednja Izmena: Maj 11, 2009, 11:47:20 PRE PODNE od Drveni




Prvi put sa siframa pa sam bez sifre ( JEDVA) pa sam onda nekih 10-11 puta opet sa siframa i onda sam cuo za samp pa igram samp bez citova ;)
Poslednja Izmena: Maj 17, 2009, 21:17:42 POSLE PODNE od JoeBullet
*****BALCAN-STORIES U SRCU , A IGRA SE NEW GENERATION*****






Citat: ||-[NG]- DRAZEN92 -|| poslato Maj 11, 2009, 12:02:12 POSLE PODNE
Prvi put sa siframa pa sam bez sifre ( JEDVA) pa sam onda nekih 10-11 puta opet sa siframa i onda sam cuo za samp pa igram samp bez citova ;)

Molim te nemoj zutim slovima pisati slabo se vidi pa moramo oznacavati da bi procitali, a pri tome ubija u oci.
Poslednja Izmena: Maj 17, 2009, 21:17:56 POSLE PODNE od JoeBullet

M-Gun


Citat: admin poslato Maj 11, 2009, 13:20:01 POSLE PODNE
Citat: ||-[NG]- DRAZEN92 -|| poslato Maj 11, 2009, 12:02:12 POSLE PODNE
Prvi put sa siframa pa sam bez sifre ( JEDVA) pa sam onda nekih 10-11 puta opet sa siframa i onda sam cuo za samp pa igram samp bez citova ;)

Molim te nemoj zutim slovima pisati slabo se vidi pa moramo oznacavati da bi procitali, a pri tome ubija u oci.

Ok,necu vise.
To mi je u navici jer na svim forumima pisem zutim slovima ali tamo se redovno vidi jer su crni forumi pa zato ;)
Ali tu necu vise pisati zutim ;)
Poslednja Izmena: Maj 17, 2009, 21:18:23 POSLE PODNE od JoeBullet
*****BALCAN-STORIES U SRCU , A IGRA SE NEW GENERATION*****