Generation RPG - Textdraw & Sistem opreme za posao

Započeo Rastko11, April 28, 2016, 14:43:21 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.



GENERATION RPG - TEXTDRAW & SISTEM OPREME ZA POSAO

Postovani clanovi Balkan SA:MP-a, danas cu vam pokazati kako to izgleda kada uzimate opremu za neki od poslova.Svaki posao ima 2 skina da se izaberu po vasoj zelji samo stanete strelicom od misa na zeljeni skin i kliknete,a kada zavrsite sa poslom i ocete da skinete opremu dodjete tamo dje se uzima oprema i kucate /uzmiopremu i vrati vam se vas skin.

Sistem uradio: Rastko
Textdraw uradio: Jasic (Jaso)


- Ovo je za posao cistac ulica -
Poslednja Izmena: April 29, 2016, 11:46:52 PRE PODNE od Scripter Braun

Nema neku preteranu funkciju ali je lepo :D
    ~ Member since: 09.13.2013. - 15:30 ~



Pre svega vidim da si omasio sajt, druze ovo je Balkan SA-MP forum a ne Zapadni Balkan....
Lepo je odradjeno, samo bih mozda ja tu zelenu pozadini stavio zasebno za ove crne box-ove to jest da izgleda kao zeleni okvir au u pozadini mozda neku crnu boju ali sam smanjenim opacity-em......



Citat: MegatroNâ,,¢ poslato April 28, 2016, 19:40:24 POSLE PODNE
Pre svega vidim da si omasio sajt, druze ovo je Balkan SA-MP forum a ne Zapadni Balkan....
Lepo je odradjeno, samo bih mozda ja tu zelenu pozadini stavio zasebno za ove crne box-ove to jest da izgleda kao zeleni okvir au u pozadini mozda neku crnu boju ali sam smanjenim opacity-em......

Hvala ti na odgovoru,nisam vidio posto sam samo prekopirao da ne bih pisao po 100puta,ove td-ove nisam ja radio nego Jasic :D