[POMOC] Raven

Započeo delegat1312, April 11, 2016, 16:58:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: Raven ( http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=140427 )

Detaljan opis problema: Znaci skinem mod s namjerom da ga prevedem i editujem, uredno u mapi dobijem gamemod .pwn i .amx datoteku i naravno scriptfiles folder, e sad ja uredno dodam sve mape znaci, dodam .dll datoteke u slucaju da zatreba




Nakon toga idem ja uredno pokrenuti server i dobijem ovo




i odem ja opet na forum i pise da treba skinut onaj streamer http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=102865

skinem ja i njega i uredno stavim svaku datoteku na svoje mjesto naravno i idem ja opet pokrenuti mod i opet dobijem




ja udjem u pawno i otvorim GM te ga opet Compile i izbaci mi ove errore dolje





Dio skripte:


C:\Users\Pc1\Desktop\RAVEN\scriptfiles\gamemodes\larp.pwn(25116) : error 021: symbol already defined: "strtok"
C:\Users\Pc1\Desktop\RAVEN\scriptfiles\gamemodes\larp.pwn(25131) : error 047: array sizes do not match, or destination array is too small
C:\Users\Pc1\Desktop\RAVEN\scriptfiles\gamemodes\larp.pwn(26656) : error 047: array sizes do not match, or destination array is too small
C:\Users\Pc1\Desktop\RAVEN\scriptfiles\gamemodes\larp.pwn(26716) : error 047: array sizes do not match, or destination array is too small
C:\Users\Pc1\Desktop\RAVEN\scriptfiles\gamemodes\larp.pwn(26769) : error 047: array sizes do not match, or destination array is too small
C:\Users\Pc1\Desktop\RAVEN\scriptfiles\gamemodes\larp.pwn(27437) : error 047: array sizes do not match, or destination array is too small
C:\Users\Pc1\Desktop\RAVEN\scriptfiles\gamemodes\larp.pwn(27496) : error 047: array sizes do not match, or destination array is too small
C:\Users\Pc1\Desktop\RAVEN\scriptfiles\gamemodes\larp.pwn(28177) : error 047: array sizes do not match, or destination array is too small
C:\Users\Pc1\Desktop\RAVEN\scriptfiles\gamemodes\larp.pwn(28205) : error 047: array sizes do not match, or destination array is too small
C:\Users\Pc1\Desktop\RAVEN\scriptfiles\gamemodes\larp.pwn(28216) : error 047: array sizes do not match, or destination array is too small
C:\Users\Pc1\Desktop\RAVEN\scriptfiles\gamemodes\larp.pwn(28276) : error 047: array sizes do not match, or destination array is too small
C:\Users\Pc1\Desktop\RAVEN\scriptfiles\gamemodes\larp.pwn(28545) : error 047: array sizes do not match, or destination array is too small
C:\Users\Pc1\Desktop\RAVEN\scriptfiles\gamemodes\larp.pwn(28572) : error 047: array sizes do not match, or destination array is too small
C:\Users\Pc1\Desktop\RAVEN\scriptfiles\gamemodes\larp.pwn(28602) : error 047: array sizes do not match, or destination array is too small
C:\Users\Pc1\Desktop\RAVEN\scriptfiles\gamemodes\larp.pwn(28610) : error 047: array sizes do not match, or destination array is too small
C:\Users\Pc1\Desktop\RAVEN\scriptfiles\gamemodes\larp.pwn(28644) : error 047: array sizes do not match, or destination array is too small
C:\Users\Pc1\Desktop\RAVEN\scriptfiles\gamemodes\larp.pwn(28652) : error 047: array sizes do not match, or destination array is too small
C:\Users\Pc1\Desktop\RAVEN\scriptfiles\gamemodes\larp.pwn(28685) : error 047: array sizes do not match, or destination array is too small
C:\Users\Pc1\Desktop\RAVEN\scriptfiles\gamemodes\larp.pwn(28730) : error 047: array sizes do not match, or destination array is too small
C:\Users\Pc1\Desktop\RAVEN\scriptfiles\gamemodes\larp.pwn(28793) : error 047: array sizes do not match, or destination array is too small
C:\Users\Pc1\Desktop\RAVEN\scriptfiles\gamemodes\larp.pwn(28851) : error 047: array sizes do not match, or destination array is too small
C:\Users\Pc1\Desktop\RAVEN\scriptfiles\gamemodes\larp.pwn(28859) : error 047: array sizes do not match, or destination array is too small
C:\Users\Pc1\Desktop\RAVEN\scriptfiles\gamemodes\larp.pwn(28894) : error 047: array sizes do not match, or destination array is too small
C:\Users\Pc1\Desktop\RAVEN\scriptfiles\gamemodes\larp.pwn(28902) : error 047: array sizes do not match, or destination array is too small
C:\Users\Pc1\Desktop\RAVEN\scriptfiles\gamemodes\larp.pwn(29129) : error 047: array sizes do not match, or destination array is too small
C:\Users\Pc1\Desktop\RAVEN\scriptfiles\gamemodes\larp.pwn(29183) : error 047: array sizes do not match, or destination array is too small

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


26 Errors.







Edit, evo rijesio sam ove errore sad mi izbaciva ovo


lv

*

Da bi mogao pokrenuti samp-server.exe potrebni su ti sledeci programi:


Microsoft Visual C++ 2005
Microsoft Visual C++ 2008
Microsoft Visual C++ 2010
Microsoft Visual C++ 2015
.NET Framework 2.0



Nisam siguran da li bi trebao sva cetiri C++ a instalirati, mozda bi bilo dovoljno samo 2015, ali za svaki slucaj instaliraj sva cetiri, nisu veliki fajlovi, max 13mb. Poz, javi sta je bilo ! ;)
Pišem skriptu isključivo kad sam naduvan

Citat: [NE] Lazarevic poslato April 11, 2016, 19:07:53 POSLE PODNE
Da bi mogao pokrenuti samp-server.exe potrebni su ti sledeci programi:


Microsoft Visual C++ 2005
Microsoft Visual C++ 2008
Microsoft Visual C++ 2010
Microsoft Visual C++ 2015
.NET Framework 2.0



Nisam siguran da li bi trebao sva cetiri C++ a instalirati, mozda bi bilo dovoljno samo 2015, ali za svaki slucaj instaliraj sva cetiri, nisu veliki fajlovi, max 13mb. Poz, javi sta je bilo ! ;)

Dovoljno je zadnju verziju instalirati jer s njom doÄ'u uključene sve biblioteke koje su iz prethodnih verzija koliko sam ja upoznat :)

@ Topic taj unspuorted p-code za njega sam čitao na samp forumu da trebas updatovati plugine, sad kolko je to istina ne znam i ne mogu ti 100% sa sigurnošću reći

"They have computers, and they may have other weapons of mass destruction."

ne, to P-code format je da skripta nije uredno compilana, otvori ravens mapu, pawno, pawno.exe. open, gamemodes, ravens mod i onda compile, sacekaj i upali


ako ti izbaci kad compilas to sto pise strok onda idi
ctrl+h u prvo upisi strtok u drugo strtok1
enter. ako nadje yes sve, i compile, i to je to :)
Poslednja Izmena: April 13, 2016, 20:23:39 POSLE PODNE od [SA] Michael

Pa kako ti mislis da pokrenes server kada imas sve te errore?
1. error -  vec ti je negde definisano "strock"
Za ostale errore moras poslati te linije da vidimo gde je greska.
Srecu cine male stvari i veliko pivo!
x3M-Gaming USKORO!