[BP] Balkan Project - Speedometer

Započeo Vuzimir, Mart 14, 2016, 12:42:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.



Osnovno

- Pozdrav svima, danas cu vam predstaviti Balkan Project Speedometer.
- Na njemu postoje 2 narandzaste linije koje se polako pomjeraju kako vam se trosi ulje i gorivo.
- Kurg koji vidite oko brzine je takodje koliko idemo brzo, kada vase vozilo dostigne maksimalnu brzinu krug ce se zatvoriti zelenom bojom.
  Kilometraza se nalazi ispod vase brzine i na svakom vozilu kilometraza ce se sacuvati.
- I zadnje, bjela svjeta se pojave na vozilu kada upalite svjeta, a kada ugasite naravno nestanu, vozilo koje stoji ce vam takodje predstavljati ostecenje vaseg vozila.

Slika

Poslednja Izmena: Mart 14, 2016, 12:43:53 POSLE PODNE od Vuzimir

My Bike KTM 450 SXF 2008

Sliku vozila si mogao da napravis normalno, a ne prikaz odozgo.
Sve u svemu nije loše :)

Slabo bi se videla svetla da smo vozilo postavili normalno...
You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.


Super Super,unikatno samo td novac banka zlato ne valja ni malo,napravi nest kao "Zara" ono sa IC Likom lepse ce bit :)

Hvala svima, slobodno pisite i sta mislite da promjenimo u speedometru pa mozda uvazimo neki od vasih prijedloga

Citat: Stalenzi ãƒ,, poslato Mart 14, 2016, 18:17:49 POSLE PODNE
Super Super,unikatno samo td novac banka zlato ne valja ni malo,napravi nest kao "Zara" ono sa IC Likom lepse ce bit :)

A ti TD-ov ce se najvjerovatnije mjenjati (99% ce se mjenjati)

My Bike KTM 450 SXF 2008

Lijepo,samo sredite tdove gornje i boju na plavu kod ovog' kruga. :)

Svidja mi se, lepo odradjeno. :)
Ali imam malu zamerku... :D
Koliko vidim imate i mogucnost prikaza ulja u automobilu, kao sto mogu da vidim kod vas pise "120 litara". Pa toliko neces naci ni u tenku... xD Predlazem ti da improvizujes malo to, to je toliko ne realno da nije realno... :D



Sto se tice ulja, skontali smo i mi, prilikom kopiranja TDa za gorivo tako je ostalo, ispravljeno je na 100%.
You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.

Odlicno zamisljeno,samo previse sareno.Uskladiti malo boje i bice to super ;)

Citat: Jakisic poslato Mart 14, 2016, 23:16:44 POSLE PODNE
Odlicno zamisljeno,samo previse sareno.Uskladiti malo boje i bice to super ;)

Hvala jaskicu :D vidicemo da te boje malo dotjeramo :)

My Bike KTM 450 SXF 2008

mozda malo manje da je i spusteno jos dole, ali je odlicno zbog ulja i ovih nekih sitnica koje nema niko :)

Citat: Harlem poslato Mart 15, 2016, 23:28:04 POSLE PODNE
mozda malo manje da je i spusteno jos dole, ali je odlicno zbog ulja i ovih nekih sitnica koje nema niko :)

Spustiti jos malo nize i ukloniti ovu crnu boju ako je ikako moguce. Mada, i ovaj novac bode oci gore. Bilo bi logicnije da se u banci/posti ili na bankomatu vidi stanje racuna.
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Brzinomer je u BETA verziji, tako da ce se jos popraviti neke greske, a sto se tice MONEY INFOa, radice se nesto na drugaci nacin.
You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.

Bravo svidja mi se, samo ovo gore za pare mi se ne svidja prevelika slova zauzima dosta prostora...