L - Admin filterscript [vise od 150 komanda]

Započeo Kort!NuZ, Jul 15, 2010, 18:49:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Objavio: Christian_Bojic
Napravio: LethaL
Original Tema: http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=19819&highlight=L-Admin
Opis: Evo ovde vidim da ima slabe admin scripte pa sam objavio L - Admin filterscriptu sa foruma(neznam da li je vec neko objavio) pa evo da pocnemo sa opisom:

                                                   Funkcije

   Auto Login
   Admin moze da menja skin i zapamcuje sa /saveskin , i onda ima taj skin kad se spawna
   Pamcenje podatka (novac, ubistvo , smrt, oruzje, lokacija)
   Report system, admini mogu videti reporte sa /reports
   1000 Ping Kick , podesava se sa /setping
   Anti bot , Anti Swear , Anti Spam , Anti Caps , /disable i /enable da se ukljuci i iskljuci
   Lock Server (/lockserver [lozinka za server] /unlockserver)
   Na Admina nemoze se koristiti komande
   Duel Komande

                                                   KOMANDE:

Admin Level 1
getinfo, weaps, vr, repair, ltune, lhy, lnos, lp, asay, ping, lslowmo, ltc, morning, adminarea, reports, richlist, miniguns, saveplace, gotoplace, saveskin, useskin, dontuseskin.

Admin Level 2
giveweapon, setcolour, lockcar, unlockcar, burn, spawn, disarm, lcar, lbike, lheli, lboat, lplane, hightlight, announce, announce2, screen, jetpack, flip, goto, vgoto, lgoto, fu, warn, slap, jailed, frozen, mute, unmute, muted, laston, lspec, lspecoff, lspecvehicle, clearchat, lmenu, ltele, cm, ltmenu, write.

Admin Level 3
sethealth, setarmour, setcash, setscore, setskin, setwanted, setname, setweather, settime, setworld, setinterior, force, eject, bankrupt, sbankrupt, ubound, lweaps, lammo, countdown, duel, car, carhealth, carcolour, setping, setgravity, destroycar, teleplayer, vget, givecar, gethere, get, kick, explode, jail, unjail, freeze, unfreeze, akill,aka, disablechat, clearallchat, caps, move, moveplayer, healall, armourall, setallskin, setallwanted, setallweather, setalltime, setallworld, setallscore, setallcash, giveallcash, giveallweapon, lweather, ltime, lweapons.

Admin Level 4
crash, enable, disable, god, godcar, die, ban, rban, settemplevel, uconfig, botcheck, lockserver, unlockserver, forbidname, forbidword, invis, uninvis, killinvis, fakedeath, spawnall, muteall, unmuteall, getall, killall, freezeall, unfreezeall, kickall, slapalll, explodeall, disarmall, ejectall.

Admin Level 5
god, sgod, setlevel, pickup, object, fakechat, spam

RCON Admin
info, aka, pm, asay, ann, uconfig, chat

                                                   Kako dodati u server:

Skinuti i ubaciti u svoj server u folder "filterscripts"
Onda kada to uradite vratite se u server , nadjete server.cfg i otvorite
Onda kliknete na "filterscript" pritisnute enter i dodate "ladmin4v2"
Zapamtite i gotovo

                                                   Kako promeniti level komandi:

Otici u filterskriptu , pritisnuti CTRL  + F i traziti
_KomandaBez/(playerid,
onda negde ispod se nalazi
if(PlayerInfo[playerid][Level] >= BrojLevela)
ako hocete da promenite za drugi admin level komandu onda "BrojLevela" promenite u level koji zelite (ne pise BrojLevela nego jedan broj , a taj broj je level na koji moze da se koristi komanda) recimo ovako:
if(PlayerInfo[playerid][Level] >= 2)

L - Admin filterscript by LethaL
Poslednja Izmena: Jul 15, 2010, 18:50:59 POSLE PODNE od Christian_Bojic

Odlično mozda malo previse komandi ali posluzit ce :D


Citat: D143L0 poslato Jul 15, 2010, 20:23:18 POSLE PODNE
Odlično mozda malo previse komandi ali posluzit ce :D
Potpis !
Poslednja Izmena: Jul 15, 2010, 21:29:29 POSLE PODNE od |GG| Filipo
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com


Citat: D143L0 poslato Jul 15, 2010, 20:23:18 POSLE PODNE
Odlično mozda malo previse komandi ali posluzit ce :D

pa da ima skoro za sve , ima /login /register /stats i mozda malo previse opcija ali onda admini mogu skoro sve da urade

Citat: Antonio1 poslato Jul 15, 2010, 23:23:39 POSLE PODNE
Pre dobro, svaka ti cast!  ;)

nezahvaljuj se meni, zahvaljuj se LethaL koji ovo nevidi ali je na dosta foruma glavna tema


Problem!!!!!!!!
ja sam to dodao sve kak si rekao i upalim serevr, udjem u njega, upisem /register i pise mi crvenim slovim da koristim /register [password]i iskljuci mi se samp-server.exe

Lijepo za nekoga ko je lijen radit svoje...Ja vise volim napraviti svoje jer se najbolje snalazim...
Mysterious roleplay

ja ovo nakuzim ja kad udjem u server meni pise kao da mi ime nije registrirano da ga registriram sa /register i ja upisem /register password i on meni kaze da sad moram /login ja idem /login password i kaze mi da nemam account i tak stalno -.-'

Citat: DeFox poslato Jul 28, 2010, 21:46:18 POSLE PODNE
ja ovo nakuzim ja kad udjem u server meni pise kao da mi ime nije registrirano da ga registriram sa /register i ja upisem /register password i on meni kaze da sad moram /login ja idem /login password i kaze mi da nemam account i tak stalno -.-'

Ako koristis Godfather gamemode normalno da ti nece radit kad tamo ima /login i u l admin ima /login i onda ti se pomijesa o.O
Mysterious roleplay

ma nemam godfater imam jedan svoj gamemod nemam register/login pa mi to treba i tebaju mi admin komande pa sam isao ovo skidat

Citat: Slick_Crack poslato Jul 26, 2010, 22:39:47 POSLE PODNE
Lijepo za nekoga ko je lijen radit svoje...Ja vise volim napraviti svoje jer se najbolje snalazim...

Potpis...


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji


Ako nam das kolicinu indormacija koju si sad dao onda ne.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Super je!Samo ja ne vidim nigde download  ::) Svaka cast