Balkan Hooligans - By Neco

Započeo neco, Decembar 05, 2015, 01:29:21 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Kenan_Shadow poslato Decembar 12, 2015, 07:58:21 PRE PODNE
Ma pusti ti â˜... ᴘɪɴᴋɪ â˜... seronja se kurci a svaki mod koji uradi kao neki edit a ni 1% nije uradio izmijeni ime i edit kao.Dobar mod svaka cast! ;)
Objavio 10 modova, a na svih 10 modova promeni samo ime i to je to :D
GAD SAM JA


Dobro je ovo pusti Pinkija pametuje svuda 😊

Boli istina deco,ostavite se edita...Evo primetio sam klince rade mod od 0 i za njih pohvale,a sto se tice ja sto sam radio edit jesam naravno priznajem,to je kad sam bar radio radio sam jebeno i dovoljno prepuno pohvale nego vi danas ;)

i am king!

Citat: â˜... ᴘɪɴᴋɪ â˜... poslato Decembar 14, 2015, 09:30:14 PRE PODNE
Boli istina deco,ostavite se edita...Evo primetio sam klince rade mod od 0 i za njih pohvale,a sto se tice ja sto sam radio edit jesam naravno priznajem,to je kad sam bar radio radio sam jebeno i dovoljno prepuno pohvale nego vi danas ;)
Pinki edit bolje naprave djeca nego ti stalno seres svima a ti isto jedva edit neki mod.

Citat: mliksi poslato Decembar 14, 2015, 12:11:28 POSLE PODNE
Citat: â˜... ᴘɪɴᴋɪ â˜... poslato Decembar 14, 2015, 09:30:14 PRE PODNE
Boli istina deco,ostavite se edita...Evo primetio sam klince rade mod od 0 i za njih pohvale,a sto se tice ja sto sam radio edit jesam naravno priznajem,to je kad sam bar radio radio sam jebeno i dovoljno prepuno pohvale nego vi danas ;)
Pinki edit bolje naprave djeca nego ti stalno seres svima a ti isto jedva edit neki mod.

Decko nemo da je* go*** klinac :)

i am king!

Citat: Neco97 poslato Decembar 05, 2015, 01:29:21 PRE PODNE
Naziv skripte: Balkan Hooligans v1.0
Izvorna skripta: Balkan Mafia v1.5 / v1.6
Urednik/ci skripte: Neco
Autor skripte (ovo polje popunit samo ako ste skriptu radili od 0): //
Vrsta skripte: RolePlay
Jedinstvenosti skripte(unikatne ideje): Razni sistemi, mislim da znate vec BM mod.
Jezik skripte: Balkanski / EX-YU
Sistemi skripte: Razni sistemi, ponavljam vec znate BM mod..
Potrebni dodaci da bi skripta radila (plugins / includes): Sve se nalazi u modu!
Server na kojem je skripta korištena: Balkan Hooligans
Zasluge: Dowla i razni maperi, ne znam ih napamet. Neke od mapa su uzete sa drugih servera.
Dodatan opis: Sredjeno je dosta bugova, kao sto znate BM je poznat po mnogobrojnim bugovima tome. Uradjeni su novi tdovi, organizacije su osvezene, nove mape i mnogo toga.
Slike / video: http://imgur.com/a/ltU2k
Download link: /
Pravo na ime "Balkan Hooligans" niko nema.
To bi bilo to, uzivajte mi. :)