[FS]Cleo Anti-Cheat

Započeo domo101, Novembar 03, 2015, 00:22:38 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ime FilterSkripte/Include File-a:
Cleo Anti-Cheat

Vreme izrade:
5 min

Slike/Video:
http://noobot.info/uploader/image.php?di=HVOK

Edit/0:
0

Download Link:
http://pastebin.com/bGbJa6UD

Credits:
/

Komentar:
Znaci ovo je nesto najjednostavnije sto moze napraviti svatko ko zna neke osnove skriptanja, ali eto cisto kao ideja...Radi se o onim cleovim command cheatovima koji se dosta koriste, ja sam napravio one za koje znam, a vi naravno mozete dodavati jos neke komande, uzivajte! ;)

Lijepa zamisao, ali nece ici.

Davno sam pokuÅ¡avao ovako neÅ¡to napraviti i zabraniti neke Cleo komande, meÄ'utim testirajuci shvatio sam da je nemoguce ovo zabraniti.

Šta ako igrac bez cleo moda pokusa ukucati npr: "/cm.Klasnaya" naravno, kikovat ce ga, znaci ne može tako.
U cleo skripti isto postoje komande kao i u obicnoj skripti, samim tim on ce ukucati tu komandu i nju ce ocitavati iz Cleo skripte a ne iz Samp skripte.

Tako da ovako on moze udarati komande ove tvoje i ako nema CLEO..

Na telefonu sam, trenutno ne mogu pregledati pvu FS, ako je stvarno anticheat za CLEO onda velike pohvale.. 8)

Citat: K ROSE poslato Novembar 03, 2015, 01:18:20 PRE PODNE
Lijepa zamisao, ali nece ici.

Davno sam pokuÅ¡avao ovako neÅ¡to napraviti i zabraniti neke Cleo komande, meÄ'utim testirajuci shvatio sam da je nemoguce ovo zabraniti.

Šta ako igrac bez cleo moda pokusa ukucati npr: "/cm.Klasnaya" naravno, kikovat ce ga, znaci ne može tako.
U cleo skripti isto postoje komande kao i u obicnoj skripti, samim tim on ce ukucati tu komandu i nju ce ocitavati iz Cleo skripte a ne iz Samp skripte.

Tako da ovako on moze udarati komande ove tvoje i ako nema CLEO..


Tocno, ali isao sam na ono "Ako nema cleo onda nema potrebe to ni ukucavati" :)


Lose testirao sam jako lose ali pohvale za trud , ovo ne mozes nazvati anticheatom jer CLEO je mod ne HACK tako da ako neko koristi CLEO kickuje ga ali to nije bas HACK,napravi anti cheat pravi npr da brani od SOBEITA kao JUNKBUSTER  i tako,ali eto pohvale za trud [7/10]

[pawn]UVJEK MOZE BOLJE ! :D,[/pawn]

Lose, malo iskustvo u pawnu i te komande u cleo skripti se mogu prepraviti preko Sanny Buildera

My Bike KTM 450 SXF 2008

Joy

*

Naravno da ovo nece posluziti da kickuje cleo citere, samo obicne igrace. Ja sam prije na svom serveru stavio da igrac pri loginu ukuca te neke komande, i ako ih samp skripta ne ucita onda se ne moze ulogovati. To bi bilo efikasnije ali opet mana je sto igraci nece imati strpljenja da pri svakom loginu ukucavaju te komande a i opet komande u cleu se mogu prepraviti. Tako da je bolje praviti neki anticit kao u JunkBustera,Balkan Securitya...

Inace pohvale za pokusaj.  ;)

Ma sve stoji :D ... I sam sam rekao da je nesto najjednostavnije sto se napravi u 5 minuta :D a sto se tice naziva nisam jednostavno znao kako da nazovem pa eto haha

Koliko sam razumio,kada se upise neka CMD,kicka te (( nemam pojma o skriptanju,tako da ako sam pogresno razumio sry :') ))...Pa netko ce iz dosade napisati /sk i kickovati ce ga bez razloga.. ;D

P.S Ne mozete vi nas citere zaustaviti !! :3

Citat: K ROSE poslato Novembar 03, 2015, 01:18:20 PRE PODNE
Lijepa zamisao, ali nece ici.

Davno sam pokuÅ¡avao ovako neÅ¡to napraviti i zabraniti neke Cleo komande, meÄ'utim testirajuci shvatio sam da je nemoguce ovo zabraniti.

Šta ako igrac bez cleo moda pokusa ukucati npr: "/cm.Klasnaya" naravno, kikovat ce ga, znaci ne može tako.
U cleo skripti isto postoje komande kao i u obicnoj skripti, samim tim on ce ukucati tu komandu i nju ce ocitavati iz Cleo skripte a ne iz Samp skripte.

Tako da ovako on moze udarati komande ove tvoje i ako nema CLEO..


A sta on ima kucati tu komandu uopste to nema nigdje na serveru i glupost... Al i tvoje je glupo kada sam vidio Anti Crusher mislio sam da si napravio nesto sto stvarno djeluje mislim okej je ovo radi ali ko zna malo vise o citevima skapirat ce da si stavio da kicka na komandi i promijenit ce istu ...


Uploadujte svoje slike i fajlove brzo, lako i sa ocuvanim kvalitetom 100%

www.uploaduj.me

Owner Zara Gaming RPG! (Since 2014)



Citat: domo101 poslato Novembar 03, 2015, 00:22:38 PRE PODNE
Komentar:
Znaci ovo je nesto najjednostavnije sto moze napraviti svatko ko zna neke osnove skriptanja, ali eto cisto kao ideja...

Sam sam rekao sta je i o cemu se radi... Sto se tice naslova nisam znao kako da drugacije nazovem pa eto