[FS]Rcon Panel V0.2 [ NOVI UPDATE ]

Započeo ArMa, Oktobar 25, 2015, 18:50:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ime FilterSkripte:
Rcon Panel V0.2 [NOVI UPDATE]
Vreme izrade:
15min
Slike:


Stisni me nezno
Edit/0:
Radjeno od 0
Download:
V0.1
V0.2

Update V0.2:
[/size]
Popravljen sitni bug kod rcon passworda,dodane poruke kod rcon passworda, ograniceno mjenjanje rcon passworda,ogranicena slova i brojevi kod rcon passworda,popravljen Mjenjac za Rcon passwod i Ime Servera !!

UKOLIKO PRIMETITE BUG PRIJAVITE GA :) OVDE ILI NA PM

CREDITS:Tony[JA]
MOLIM BEZ RUZNIH KOMENTARA !!  [1/10] OVO SAM RADIO IZ DOSADE :P ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)














Poslednja Izmena: Oktobar 25, 2015, 19:38:52 POSLE PODNE od Tony_Hard

Svidja mi se ovo koristicu za svoj srw super [MALO ME BOJE NERVIRAJU ZATO]

9/10



11/10 Brateeu, Testirao sam sve nema bugova :) <3 bravo ovo mi je trebalo !





Ljepo, moze nekome pomoci :)

My Bike KTM 450 SXF 2008

Ljepo je ovo moze stvarno nekome pomoci brate moj :) odlicno sto se tice ocjene 11/10 Sto se tako kaze testirao sam ga nema bugova :=)
[img]

Samo da kazem da si ovo odlicno uradio, samo ne kontam zasto si stavio mjenjanje RCON sifre msm sve radi ja sam probao ali nez mos mi to reci , i ima li ovo nekakvo cuvanje i samo koristi ZCMD?
[img]

Citat: FOXJA poslato Oktobar 25, 2015, 19:15:22 POSLE PODNE
Samo da kazem da si ovo odlicno uradio, samo ne kontam zasto si stavio mjenjanje RCON sifre msm sve radi ja sam probao ali nez mos mi to reci , i ima li ovo nekakvo cuvanje i samo koristi ZCMD?
Ovako, MENJA RCON eto da mozes nekada promeniti ovo je "Rcon Panel"Sto podrazumjeva da stavim sve brt :) a sto se tice ovoga cuvanja ima, koristi ZCMD I SSCANF

ETO LJUDI POPRAVIO SAM 2 BUGA KOD RCON PASSWORDA I IMENA ZA SRW VISE NEMA BUGOVA :) TESTAO SA DRUGOM :) !!