Vampires, Werewolves, Humans and Hybrids

Započeo m1lfman, Oktobar 10, 2015, 18:29:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozz ljudovi. :)
Evo ovako, poceo sam da radim na modu koji je RP, radnja se odvija u Red Country i ostalim lokalnim mestima.
Dakle, kao sto u naslovu teme pise imaju 4 klase Vampires(vampiri), Werewolves(vukodlaci), Humans(ljudi) i Hybrids(hibridi).
Postavlja se pitanje kakva je ovo vrsta roleplay-a?
- Znaci ovo je neka vrsta "fantazija" servera, radnja se desava ranih 90-ih godina.

Humans(ljudi)
- Da bi preziveli moraju da jedu, piju i spavaju, a takodje i da se bore za opstanak svoje rase.

Vampires(vampiri)
-  Vampiri su bica koja se bore za prezivljavanje hraneci krvlju drugih zivih bica.

Werewolves(vukodlaci)
  - Vukodlaci su ljudi koji imaju mogucnost da se pretvore u vukodlaka/coveka.

Ovde ce takodje biti i sistem kupovine kuca, biznisa i mozda automobila. Takodje bice postavljen i Gun shop gde ce ljudska klasa, a i ostali da kupe oruzje za borbu, ukoliko poseduju odredjeni skill za to oruzje.
Ovde je jedna slika:
- http://noobot.info/uploader/image.php?di=1CS9
Na slici su prikazani Hrana, H2O, Mogucnosti i Inventar.
Recimo vezano za Mogucnosti, ukoliko imate odredjeni skill(pre toga morate da naucite taj skill, ukoliko imate skill poene) i sa tim mozete da radite razne stvari u zavisnosti za sta ste obuceni. Takodje imace i mogucnosti da se love razne zivotinje.
Ovo je opis u par koraka, voleo bih da mi kazete vasa misljenja, da li treba da nastavim sa radom, sta treba da odradim jos, popravim itd.... :)
Poslednja Izmena: Oktobar 10, 2015, 18:50:50 POSLE PODNE od Deci



Super ideja, bravo. Nadam se da za Inventory tekst ne koristis 20 textdrawova jer dovoljan je jedan.

Citat: []MaKiâ,,¢ poslato Oktobar 10, 2015, 18:52:12 POSLE PODNE
Super ideja, bravo. Nadam se da za Inventory tekst ne koristis 20 textdrawova jer dovoljan je jedan.

Hvala. Tako je, koristim jedan textdraw.



super, ja bi tu igrao kada bi se otvorilo :D
Samo treba dobar skripter da to odradi da ne baguje i da se odradi dobar balans...

My Bike KTM 450 SXF 2008

Citat: Vuzimir poslato Oktobar 10, 2015, 19:45:40 POSLE PODNE
super, ja bi tu igrao kada bi se otvorilo :D
Samo treba dobar skripter da to odradi da ne baguje i da se odradi dobar balans...
:)
Za pocetak cu ja da odradim neke stvari, a za kasnije ili ako bi neko zeleo da mi se pridruzi moze slobodno da me kontaktira. :D


Takodje sam zaboravio da napomenem da ce u ovaj deo price biti ukljuceni i razni poslovi... :)