◄ Škola ►

Započeo [CH]Lenon, Oktobar 06, 2015, 08:40:48 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Sad svi zele izaci iz skole,ali kasnije ce moliti Boga da se vrate u skolu :P

Tehnicka skola,Elektrotehnicar
4 godina , maturant
Mozda FER,ako ne FER naci ce se nesto da upisem faks :P

Da se javim i ja...
GraÄ'evinski fakultet, 3. godina Å¡to se tiče fakulteta (vremenski), al' druga ubiti (+ s prve predmeti).
ZavrÅ¡ena srednja graÄ'evinska Å¡kola s prosjekom 4.5+ konstantno. Fakultet je druga priča...

Ne znam koji su mi ljepši, srednjoškolski ili studentski dani...

Zato ću ove studentske produžit na sveukupno 7-8 godina bar :D

Medicinska skola smer laborant, prva godina
Es ist nicht alles Gold, was glänzt

Fakulteti za neke IT smjerove su glupost ljudi(iz iskustva). Ne naucite dosta toga sto vam konkretno treba, puno bolje sami na netu naucite, a poslodavci u IT bransi ne traze fakultetske diplome nego konkretno znanje  :D . Eto to vam je samo moj savjet, eventualno neke certifikate da polazete ili te spike...Ali guliti 5 godina i uciti 3 vrste fizike, 2 matematike i izaci samo sa diplomom i znanjem kako napraviti program za "Hello world" mislim da nije vrijedno :D .


#A.J.

Citat: Ke$ha poslato Mart 09, 2019, 21:46:01 POSLE PODNE
Ja jos osnovna au
Koji razred haha ? Da vidiÅ¡ feelinga kad doÄ'eÅ¡ u srednju, tu prava ludnica počinje.
Ja sad 2. godina, zavarivač. Niko normalan u razredu, sve ludaci..
Ako se u srednjoj ne proživiš, nikad nećeš.

Ja sam na svom fakultetu  8)




Give Honor To The One Who Deserve It





Zavrsio Sedmu beogradsku gimnaziju pa upisao FDU, smer Audio i vizuelne umetnosti.
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton




Ajmo ocjene iz matematike, ja prosle godine jedva sa 2 prosao, sad 5 imam, sve se moze kad se hoce :D

Citat: domo101 poslato Mart 09, 2019, 12:47:16 POSLE PODNE
Fakulteti za neke IT smjerove su glupost ljudi(iz iskustva). Ne naucite dosta toga sto vam konkretno treba, puno bolje sami na netu naucite, a poslodavci u IT bransi ne traze fakultetske diplome nego konkretno znanje  :D . Eto to vam je samo moj savjet, eventualno neke certifikate da polazete ili te spike...Ali guliti 5 godina i uciti 3 vrste fizike, 2 matematike i izaci samo sa diplomom i znanjem kako napraviti program za "Hello world" mislim da nije vrijedno :D .
veruj mi da ti je matematika u programiranju i vise nego potrebna

Citat: _terza_ poslato April 21, 2019, 00:23:07 PRE PODNE
veruj mi da ti je matematika u programiranju i vise nego potrebna
Uopste nije potrebna svako zna da pomnozi oduzme i sabere 2 broja

Citat: ã,¼ãƒ­ãƒ,,ーScripTT.sql poslato April 21, 2019, 00:43:52 PRE PODNE
Uopste nije potrebna svako zna da pomnozi oduzme i sabere 2 broja
ne mogu da objasnjavam ljudima koji programiranje nisu videli u zivotu
ako mislis da je to to, neka bude

Citat: ã,¼ãƒ­ãƒ,,ーScripTT.sql poslato April 21, 2019, 00:43:52 PRE PODNE
Uopste nije potrebna svako zna da pomnozi oduzme i sabere 2 broja
Npr. algebarski razlomci ti je isti djavo kao kodiranje samo sa brojevima, matematika ti razvija mozak nije to 2+2

Citat: _terza_ poslato April 21, 2019, 00:23:07 PRE PODNE
veruj mi da ti je matematika u programiranju i vise nego potrebna

Ja radim kao programer i eto iz osobnog iskustva mogu reci da nije bas potrebna...Za programere u NASI mozda, ali opcenito, ne.