◄ Škola ►

Započeo [CH]Lenon, Oktobar 06, 2015, 08:40:48 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


Završiti neki dobar fakultet poput informatike i pravac inostranstvo :)

Srednja Elektrotehnicka - Računarstvo  i informatika .

Elektrotehnička - Tehničar računarstva 2. godina  ;)
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Citat: LoOdaK poslato Januar 08, 2019, 23:21:59 POSLE PODNE
Elektrotehnička - Tehničar računarstva 2. godina  ;)

Kako ide , inc koliko je tesko , planiram 4tu gocinu vanredno pa sam ciljao na taj smer  8)
NLoccos

Hemijska-Tehnicar za industrijsku i farmaceutsku tehnologiju 1 god i ako sam hteo Tehnicka-Elektrotehnicar racunara al et :D

Citat: N_loccos poslato Januar 18, 2019, 16:43:32 POSLE PODNE
Kako ide , inc koliko je tesko , planiram 4tu gocinu vanredno pa sam ciljao na taj smer  8)
Ide dobro.

Zavisi sve koliko te zanima i kakav je tvoj program nastave.Ako voliš računare,elektrotehniku(elektroniku) onda će ići dobro.
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!




Citat: ʍÕ,,ʍɿ poslato Januar 18, 2019, 18:07:03 POSLE PODNE
Prehrambreni tehničaR. 2. godiNa

Kaze to je jebeniji smer , 4godine se ide , ima devojaka  :D :D
NLoccos

Citat: N_loccos poslato Januar 18, 2019, 18:19:57 POSLE PODNE
Kaze to je jebeniji smer , 4godine se ide , ima devojaka  :D :D
Kolko je jeben toliko je i smor hahaha,glavni predmet hemija plus u cetvrtoj godini biohemija dolazi haha...ima ima ;D

Citat: ʍÕ,,ʍɿ poslato Januar 20, 2019, 20:23:34 POSLE PODNE
Kolko je jeben toliko je i smor hahaha,glavni predmet hemija plus u cetvrtoj godini biohemija dolazi haha...ima ima ;D

Moje saucesce  :D
NLoccos


Ma škola je zlato, to su najbolji dani života, ako ste doktor a ne štreber i debil :D

Citat: [CH]Caka poslato Januar 28, 2019, 02:12:15 PRE PODNE
Ma škola je zlato, to su najbolji dani života, ako ste doktor a ne štreber i debil :D
Osim ako imate nastavnike/profesore koje vole davat keceve.
Jos ce me 'jebat' jer im nisam rekao da cu bit u u drugoj zemlji duze od 1mj..  :D
Life is good.. +
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..