◄ Škola ►

Započeo [CH]Lenon, Oktobar 06, 2015, 08:40:48 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Captain Foux poslato Septembar 23, 2018, 23:31:23 POSLE PODNE
Da vas pitam nešto.
Ušo sam na čas na vrijeme i sjeo, moro do WCa, a nije bilo profesora i moj razredni dodje 10-15 sekundi poslije mene u učionicu i ja se vraćam iz WCa i kaže mi da kasnim i da mi je smanjeno vladanje, a nije me vidio kad sam došo, pokušo sam objasnit, ali tako škole idu da te ne jebu ni 2%, a profesor kod kojeg imamo čas još nije stigo, jer uvijek kasne 5 minuta, daju nam još malo vremena.
Je l' to moguće, da li bih se zajebo ako bih prijavio profesora (razrednog) što mi je smanjio vladanje bezveze, to jest' da li je to bezveze, hoću da čujem ostala mišljenja ? (par prijatelja je popušilo vladanje kao i ja)

Ne bi se zajebao,ja sam imao i gorih problema od toga pogotovo ako nastavnik/prof nema dece tj neozenjen ili sta god nema osecanja prema deci
Es ist nicht alles Gold, was glänzt

Samo ces se vise ukopati ukoliko ga prijavis, spucat ce ti neopravdan ili nesto, sljedeci cas ce te prozvat ukoliko ti predaje, i tu ces keca dobit. Razmisli...


bilo je lijepo dok je trajalo.


Citat: Bašovski poslato Septembar 24, 2018, 10:18:02 PRE PODNE
Samo ces se vise ukopati ukoliko ga prijavis, spucat ce ti neopravdan ili nesto, sljedeci cas ce te prozvat ukoliko ti predaje, i tu ces keca dobit. Razmisli...
Ne treba šutit ko pička i dat na sebe, samo prijavljuj

@Captain Foux
Jednostavno odeÅ¡ kod ravnatelja, kažeÅ¡ kakva je situacija i to je to, nemaÅ¡ brige ako imaÅ¡ dobre argumente i ako se nisi svaÄ'ao s njim.
Ne može ti zbog toga što si zakasnio smanjiti vladanje, može ti dati neopravdani jednino, a i to mi nema logike ako nije njegov sat bio.
IzmeÄ'u ostalog, Å¡to ti je razrednik radio u učionici ako nije bio njegov sat, već od nekog drugog?

Member since 13.08.2013. godine
"Bit će zlato sve što taknem, nek me zovu institucija"
www.story-life.net

Idem u 4 razred Srednje skole, Elektrotehnicar,prosjek: Solidan 4 :D


#A.J.

Auu mrale, pa svi ste jače Å¡kole od mene.. Ja tek 2. zavarivač, sljedeći petak 17 godina..  :-\
Budala s 4 prolazio, a upiso ovo..

Citat: Captain Foux poslato Novembar 27, 2018, 22:30:36 POSLE PODNE
Auu mrale, pa svi ste jače Å¡kole od mene.. Ja tek 2. zavarivač, sljedeći petak 17 godina..  :-\
Budala s 4 prolazio, a upiso ovo..
@Captain Foux
Zato mozes platu da tuces preko 1.000e  ;)



#A.J.

Citat: milfman poslato Novembar 27, 2018, 23:08:36 POSLE PODNE
@Captain Foux
Zato mozes platu da tuces preko 1.000e  ;)
Znam, htio sam El. Tehničku Å¡kolu, al' konsultovo sam se sa porodicom i tu bližom porodicom i rekli su mi da ovo upiÅ¡em, oni mogu sredit da radim, Å¡to kažeÅ¡ početnička plaća 1.000â,¬.. Danas učili gasno zavarivanje.. Profesor isključi aparat, kad neÅ¡to puče haha, ja mislio eksplodiraÅ¡e boce od acitilena i kisika. :D

Citat: Captain Foux poslato Novembar 27, 2018, 23:13:58 POSLE PODNE
Znam, htio sam El. Tehničku Å¡kolu, al' konsultovo sam se sa porodicom i tu bližom porodicom i rekli su mi da ovo upiÅ¡em, oni mogu sredit da radim, Å¡to kažeÅ¡ početnička plaća 1.000â,¬.. Danas učili gasno zavarivanje.. Profesor isključi aparat, kad neÅ¡to puče haha, ja mislio eksplodiraÅ¡e boce od acitilena i kisika. :D
Ja obaljam posao zavarivaca sa CO2 aparatom



#A.J.

Citat: milfman poslato Novembar 27, 2018, 23:19:01 POSLE PODNE
Ja obaljam posao zavarivaca sa CO2 aparatom
Ma i mi smo mogli sad da se prebacimo u firme, samo ja nisam bio 2 praxe i nisam znao da može i zajebo se, moram sad čekat 3. godinu da se prebacim u neke poznate firme.. Al' ima tu dobrih para.. Argon je jeben, može se ostat sterilan ili vid lako izgubit.

Ja u medicinskoj smer laborant mozda zavrsim za forenzicara pa budem radio vasu obdukciju :D  :D :D
Es ist nicht alles Gold, was glänzt


Idem u ekonomsku , ako nekome treba knjiženje ili nešto slično da ga naučim :D

Evo smorio me faks nakon cak 2 mjeseca tako da napuštam , imam vec neke ponude iz inozemstva, tako da krajem 2018-e adios Croatia...Vjerojatno Njemačka pošto tamo imam dosta poznanstva, a i najbolje ponude mi zasad tamo daju :D