◄ Škola ►

Započeo [CH]Lenon, Oktobar 06, 2015, 08:40:48 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [F] Muma poslato Oktobar 18, 2016, 20:28:48 POSLE PODNE
Kod mene sve budale u školi.. U 1 mjesecu napravili 1000 gluposti, jedan aktivirao protivpožarni aparat, drugi sa 3 sprata bacio kantu na vozilo od profesora, treći skinuo vrata sa WCa, itd... :D
ma takve skole su najbolje :D

Citat: berroni poslato Oktobar 18, 2016, 20:30:08 POSLE PODNE
Citat: [F] Muma poslato Oktobar 18, 2016, 20:28:48 POSLE PODNE
Kod mene sve budale u školi.. U 1 mjesecu napravili 1000 gluposti, jedan aktivirao protivpožarni aparat, drugi sa 3 sprata bacio kantu na vozilo od profesora, treći skinuo vrata sa WCa, itd... :D
ma takve skole su najbolje :D
Imas pravo,sta ce ti streberi nikako dan da prodje sa njima.

Evo ja da sumiram neke utiske faksa/univerziteta/vise posle 3 nedelje....
Slika kaze sve.... -.-




Citat: MegatroNâ,,¢ poslato Oktobar 18, 2016, 22:41:38 POSLE PODNE
Evo ja da sumiram neke utiske faksa/univerziteta/vise posle 3 nedelje....
Slika kaze sve.... -.-


Hmm bolje i to nego mrtvi QBASIC


Ide fax, dat prvi kolokvijum iz anatomije sa ocenom 9.. S obzirom koliko je vremena izdvojeno za ucenje, strasan uspeh :D
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Kod mene uglavnom 3, ima par 2, i samo 4 iz Engleskog ali bitno je da nema 1 8) S obzirom koliko ja volim i mogu da učim, prezadovoljan sam ocjenama. :D

Citat: Aussie poslato Novembar 05, 2016, 02:49:10 PRE PODNE
Ide fax, dat prvi kolokvijum iz anatomije sa ocenom 9.. S obzirom koliko je vremena izdvojeno za ucenje, strasan uspeh :D
@Aussie
Dobar.  :) I ja sam pre par dana radio prvi kolokvijum i Informatike. I ja retard zakasnim 5-10 minuta... Em sam zakasnio, em sam zavrsio pre svih... Ocekujem max bodova  8) Sto bi moj drugar rekao, " Ko zna, zna"  :)
Ali zato sledece nedelje ekonomija, menadzment i marketing...

Citat: muma. poslato Novembar 05, 2016, 10:55:51 PRE PODNE
Kod mene uglavnom 3, ima par 2, i samo 4 iz Engleskog ali bitno je da nema 1 8) S obzirom koliko ja volim i mogu da učim, prezadovoljan sam ocjenama. :D
inteligentan + pametan = @muma.  :D



Samo gurajte tako, ako nista vise barem onim papirom od diplome otvaramo neka vrata koja su nam kao obicnim smrtnicima zatvorena :D
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Realna prica...  ;) Nakon zavrsenih studija nadam se nekom zaposlenju u struci posto ima dosta sa faksa kojisu se zaposlili kao administratori mreze u SBB, Poreskoj upravi i zaduzeni su za ceo Kolubarski okrug... Ako nista idem u dobrovoljce.  :D



Citat: MegatroNâ,,¢ poslato Novembar 06, 2016, 22:46:59 POSLE PODNE
inteligentan + pametan = @muma.  :D
Tako je! xD :D

Citat: Aussie poslato Novembar 06, 2016, 22:53:54 POSLE PODNE
Samo gurajte tako, ako nista vise barem onim papirom od diplome otvaramo neka vrata koja su nam kao obicnim smrtnicima zatvorena :D
Valjda će biti nešto i od mene haha :D

Koliko se jos kod vas ide u skolu kod mene jos 1 tjedan ili je i kod vas ovako.  :D xD

Citat: ᴀɴá´...ʀᴏ poslato Decembar 18, 2016, 21:41:30 POSLE PODNE
Koliko se jos kod vas ide u skolu kod mene jos 1 tjedan ili je i kod vas ovako.  :D xD

I kod mene je jedan tjedan
••• Black East Community •••
• Developer •


skola skola skolaa  :D
samo rejv i debele zene